https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Junior - Wyścig pierwszy
2017 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
IV Runda
-
Opatówek
, 25 czerwca 2017
Krzysztof Marchewka
Robert Kramer
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #58 Wojciech Kucharczyk
2 - #791 Damian ŚLUGAJ
3 - #299 Wiktor JASIŃSKI
4 - #202 Marcin Bandosz
5 - #515 Jakub Miśkowiak
6 - #737 Patryk MADEJ
7 - #503 Arkadiusz PRYK
8 - #113 Adam Czarnecki
9 - #88 Karol Kałużny
10 - #747 Bernard Stasiewicz
11 - #867 Krystian Szostak
12 - #2 Kacper Kwas
13 - #45 Adrian Żyta
14 - #122 Jakub Matuszczak
15 - #43 Jakub Śniady
16 - #71 Mikołaj KOLAŃCZYK
17 - #252 Wojciech BORKOWSKI
18 - #411 Rafał Kardasz
19 - #16 Bartłomiej JURKIEWICZ
20 - #410 Jakub ŁOTOWSKI
21 - #986 Adam ŁUKASZEWSKI
22 - #125 Adam Niedźwiedzki
23 - #777 Bartosz Stachowiak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #58 Wojciech Kucharczyk
2 - #791 Damian ŚLUGAJ
3 - #299 Wiktor JASIŃSKI
4 - #202 Marcin Bandosz
5 - #515 Jakub Miśkowiak
6 - #737 Patryk MADEJ
7 - #503 Arkadiusz PRYK
8 - #113 Adam Czarnecki
9 - #88 Karol Kałużny
10 - #747 Bernard Stasiewicz
11 - #867 Krystian Szostak
12 - #2 Kacper Kwas
13 - #45 Adrian Żyta
14 - #122 Jakub Matuszczak
15 - #43 Jakub Śniady
16 - #71 Mikołaj KOLAŃCZYK
17 - #252 Wojciech BORKOWSKI
18 - #411 Rafał Kardasz
19 - #16 Bartłomiej JURKIEWICZ
20 - #410 Jakub ŁOTOWSKI
22 - #125 Adam Niedźwiedzki
23 - #777 Bartosz Stachowiak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Wojciech Kucharczyk
17.700
13:14:50.485
1
2:10.070
47.1
2:27.770
13:17:00.555
+37.377
1:32.693
2
1:56.883
52.4
4:24.653
13:18:57.438
+24.898
1:31.985
3
1:56.218
52.7
6:20.871
13:20:53.656
+23.757
1:32.461
4
2:16.160
44.9
8:37.031
13:23:09.816
+44.155
1:32.005
5
2:04.570
49.1
10:41.601
13:25:14.386
+29.993
1:34.577
6
2:00.934
50.6
12:42.535
13:27:15.320
+26.386
1:34.548
7
2:02.240
50.1
14:44.775
13:29:17.560
+25.517
1:36.723
8
2:03.449
49.6
16:48.224
13:31:21.009
+26.858
1:36.591
9
2:06.282
48.5
18:54.506
13:33:27.291
+30.906
1:35.376
10
2:02.107
50.1
20:56.613
13:35:29.398
+23.976
1:38.131