https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Motocross/PP
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig drugi
2017 | Motocross
|
Puchar Polski
Puchar Polski
-
Oborniki
, 17 września 2017
Monika Budnik
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #3 Waldemar Lonka
2 - #1 Jacek Lonka
3 - #9 Marek Jaskulski
4 - #94 Grzegorz Jankowiak
5 - #90 Dariusz Strzelecki
6 - #996 Krzysztof Dziadko
7 - #801 Sebastian GRYGA
8 - #181 Jacek Wroński
9 - #159 Walter Stępiński
10 - #619 Sławomir Suchorowski
11 - #719 Grzegorz Dziekan
12 - #55 Artur Lipiński
13 - #196 Sylwester Turlej
14 - #76 Artur Nowak
15 - #405 Jarosław Lewy
16 - #101 Dariusz Kołodziejak
17 - #222 Bogusław Czerniej
18 - #42 Błażej Podbielski
19 - #139 Piotr Santus
20 - #124 Rafał Kamiński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #3 Waldemar Lonka
2 - #1 Jacek Lonka
3 - #9 Marek Jaskulski
4 - #94 Grzegorz Jankowiak
5 - #90 Dariusz Strzelecki
6 - #996 Krzysztof Dziadko
7 - #801 Sebastian GRYGA
8 - #181 Jacek Wroński
10 - #619 Sławomir Suchorowski
11 - #719 Grzegorz Dziekan
12 - #55 Artur Lipiński
13 - #196 Sylwester Turlej
14 - #76 Artur Nowak
15 - #405 Jarosław Lewy
16 - #101 Dariusz Kołodziejak
17 - #222 Bogusław Czerniej
18 - #42 Błażej Podbielski
19 - #139 Piotr Santus
20 - #124 Rafał Kamiński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Waldemar Lonka
13.724
15:37:25.741
1
2:03.253
48.2
2:16.977
15:39:28.994
+11.810
1:51.443
2
2:02.018
48.7
4:18.995
15:41:31.012
+10.963
1:51.055
3
2:00.024
49.5
6:19.019
15:43:31.036
+6.964
1:53.060
4
1:59.005
49.9
8:18.024
15:45:30.041
+7.560
1:51.445
5
1:59.244
49.8
10:17.268
15:47:29.285
+8.037
1:51.207
6
2:00.901
49.1
12:18.169
15:49:30.186
+7.208
1:53.693
7
2:00.911
49.1
14:19.080
15:51:31.097
+9.693
1:51.218
8
2:00.957
49.1
16:20.037
15:53:32.054
+8.447
1:52.510
9
2:01.839
48.8
18:21.876
15:55:33.893
+9.381
1:52.458
10
2:05.007
47.5
20:26.883
15:57:38.900
+11.793
1:53.214