https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/SuperEnduro/Inne
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Popularna 125 - Trening dowolny III
2017 | SuperEnduro
|
Pozostałe
MOTOSHOW
-
Toruń
, 11 listopada 2017
Artur Andrzejak
Andrzej Andrzejak
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #335 Tomasz Nosal
2 - #999 Damian Czudak
3 - #101 Piotr Surowiec
4 - #130 Szymon Beyger
5 - #11 Tomasz Rysio
6 - #506 Adam Kot
7 - #6 Łukasz Pawicki
8 - #13 Marzena Chrostek
9 - #644 Rafał Chilimończyk
10 - #21 Piotr Śniegocki
11 - #45 Piotr Musiał
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #335 Tomasz Nosal
2 - #999 Damian Czudak
3 - #101 Piotr Surowiec
5 - #11 Tomasz Rysio
6 - #506 Adam Kot
7 - #6 Łukasz Pawicki
8 - #13 Marzena Chrostek
9 - #644 Rafał Chilimończyk
10 - #21 Piotr Śniegocki
11 - #45 Piotr Musiał
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Nosal
23.033
12:37:12.600
1
20.140
53.6
43.173
12:37:32.740
-0.648
20.788
2
20.092
53.8
1:03.265
12:37:52.832
+0.065
20.027
3
19.982
54.0
1:23.247
12:38:12.814
-0.066
20.048
4
20.104
53.7
1:43.351
12:38:32.918
-0.160
20.264
5
19.997
54.0
2:03.348
12:38:52.915
-0.127
20.124
6
20.177
53.5
2:23.525
12:39:13.092
+0.034
20.143
7
20.287
53.2
2:43.812
12:39:33.379
-0.131
20.418
8
20.042
53.9
3:03.854
12:39:53.421
-0.225
20.267
9
21.356
50.6
3:25.210
12:40:14.777
+1.712
19.644
10
20.129
53.7
3:45.339
12:40:34.906
-1.067
21.196
11
20.479
52.7
4:05.818
12:40:55.385
-0.189
20.668
12
20.599
52.4
4:26.417
12:41:15.984
-0.459
21.058
13
19.791
54.6
4:46.208
12:41:35.775
-1.398
21.189
14
19.860
54.4
5:06.068
12:41:55.635
-0.131
19.991