https://wyniki.motoresults.pl/pl/2017/Wy%C5%9Bcigi/Inne
Live!
Sezon 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Puchar Śląska i Opolszczyzny
Puchar Śląska i Zagłębia
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
MACEC
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Supercross
Supercross
Mistrzostwa Europy
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Pozostałe
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Time Attack - Jazdy treningowe IV
2017 | Wyścigi
|
Pozostałe
Trening motocyklowy
-
Słomczyn
, 15 września 2017
Janusz Czaja
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #6 Artur Duda
2 - #66 SIMPSON
3 - #65 Pilar
4 - #3 Judasz - Beavis
5 - #35 FRACHA
6 - #9 Wojtek Złotnicki
7 - #7 Adrian
8 - #67 Piach i Puder
9 - #5 Darek Dobrowolski
10 - #8 Tomasz Bilski
11 - #1 Łukasz Arciszewski
12 - #4 Leszek Śledziński
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #66 SIMPSON
3 - #65 Pilar
4 - #3 Judasz - Beavis
5 - #35 FRACHA
6 - #9 Wojtek Złotnicki
7 - #7 Adrian
8 - #67 Piach i Puder
9 - #5 Darek Dobrowolski
10 - #8 Tomasz Bilski
11 - #1 Łukasz Arciszewski
12 - #4 Leszek Śledziński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
3:13.045
11:57:57.858
2
45.206
63.7
3:58.251
11:58:43.064
3
46.342
62.1
4:44.593
11:59:29.406
4
45.509
63.3
5:30.102
12:00:14.915
5
44.343
64.9
6:14.445
12:00:59.258
6
44.467
64.8
6:58.912
12:01:43.725
7
45.259
63.6
7:44.171
12:02:28.984
8
45.012
64.0
8:29.183
12:03:13.996
9
50.222
57.3
9:19.405
12:04:04.218
10
43.980
65.5
10:03.385
12:04:48.198
11
57.117
50.4
11:00.502
12:05:45.315
12
1:25:56.552
0.6
1:36:57.054
13:31:41.867
13
46.223
62.3
1:37:43.277
13:32:28.090
14
44.575
64.6
1:38:27.852
13:33:12.665
15
43.830
65.7
1:39:11.682
13:33:56.495
16
43.546
66.1
1:39:55.228
13:34:40.041
17
44.336
65.0
1:40:39.564
13:35:24.377