https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Enduro/MP
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2018 | Enduro
|
Mistrzostwa Polski
III i IV Runda
-
Wałbrzych
, 17 czerwca 2018
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #54 Karol ORAWIEC
2 - #50 Aleksander BRACIK
3 - #201 Kacper BAKLARZ
4 - #714 Patryk KULESZO
5 - #122 Jakub WESOŁOWSKI
6 - #770 Mateusz FUCZIK
7 - #58 Kamil Parkitny
8 - #74 Tymoteusz Michalec
9 - #275 Dawid DOMAŃSKI
10 - #43 Adam Kowalski
11 - #306 Dawid Szczotka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #54 Karol ORAWIEC
2 - #50 Aleksander BRACIK
4 - #714 Patryk KULESZO
5 - #122 Jakub WESOŁOWSKI
6 - #770 Mateusz FUCZIK
7 - #58 Kamil Parkitny
8 - #74 Tymoteusz Michalec
9 - #275 Dawid DOMAŃSKI
10 - #43 Adam Kowalski
11 - #306 Dawid Szczotka
Punkt
Czas
Godzina
Różnica
Karol ORAWIEC
START
11:02:08.910
ST2
3:11.950
11:22:32.500
+2.520
3:09.430
PKC1
11:37:06.650
ST3
6:38.820
11:48:21.050
-7.500
6:46.320
ST4
3:10.780
11:58:06.110
+4.100
3:06.680
PKC2
12:12:05.690
ST5
6:38.120
12:24:07.130
+4.440
6:33.680
ST6
3:07.180
12:34:19.430
+3.180
3:04.000
PKC3
12:47:03.260
ST7
6:34.050
12:59:31.790
+4.500
6:29.550
ST8
3:05.660
13:09:33.090
+3.930
3:01.730
PKC4
13:22:12.780
ST9
6:32.350
13:36:26.720
+4.000
6:28.350
ST10
3:03.520
13:45:30.960
-3.600
3:07.120
PFN
13:57:07.700
FINISH
14:09:20.900