https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Karting/KMP
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior OK - Wyścig drugi
2018 | Karting
|
Kartingowe Mistrzostwa Polski
II Seria
-
Słomczyn
, 29 - 30 września 2018
Lechosław Dudka
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #235 Adam Szydłowski
2 - #204 Mateusz Bartosik
3 - #276 Bartłomiej Piekutowski
4 - #232 Stig Righult
5 - #295 Kamil Grabowski
6 - #215 Filip Konieczny
7 - #201 Karol Pasiewicz
8 - #250 Oleksandr Partyshev
9 - #289 Jakub Wójcik
10 - #223 Kinga Wójcik
11 - #222 Gabriela Skrobacz
12 - #205 Olaf Tyrakowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #235 Adam Szydłowski
2 - #204 Mateusz Bartosik
3 - #276 Bartłomiej Piekutowski
5 - #295 Kamil Grabowski
6 - #215 Filip Konieczny
7 - #201 Karol Pasiewicz
8 - #250 Oleksandr Partyshev
9 - #289 Jakub Wójcik
10 - #223 Kinga Wójcik
11 - #222 Gabriela Skrobacz
12 - #205 Olaf Tyrakowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Szydłowski
0.898
1
56.586
76.9
57.484
+2.650
53.936
2
54.282
80.1
1:51.766
+2.033
52.249
3
52.652
82.6
2:44.418
+0.483
52.169
4
52.673
82.6
3:37.091
+0.664
52.009
5
52.436
82.9
4:29.527
+0.616
51.820
6
52.285
83.2
5:21.812
+0.433
51.852
7
52.276
83.2
6:14.088
+0.612
51.664
8
52.060
83.5
7:06.148
+0.311
51.749
9
52.073
83.5
7:58.221
+0.436
51.637
10
52.091
83.5
8:50.312
+0.400
51.691
11
52.255
83.2
9:42.567
+0.239
52.016
12
52.467
82.9
10:35.034
+0.201
52.266