https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
DD2 Max - Superfinał
2018 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IV Seria & II Seria Nordic Challenge
-
Słomczyn
, 22 lipca 2018
Sebastian Pawełkiewicz
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #414 Ville Viiliainen
2 - #61 Martins Steinerts
3 - #405 Piotr Wiśnicki
4 - #446 Kacper Bielecki
5 - #410 Tomass Birstins
6 - #51 Kristians Rihters
7 - #416 Karol Jurmanowicz
8 - #16 Matvejs Makusins
9 - #541 Sławomir Murański
10 - #77 Ricards Subeckis
11 - #6 Kriss Jaunzemis
12 - #1 Priit Sei
13 - #99 Ilja Aloskins
14 - #443 Mateusz Szuliński
15 - #402 Maxim Kardakov
16 - #5 Christophe Adams
17 - #111 Dajus Dabasinskas
18 - #560 Zbigniew Marek
19 - #124 Andrius Zinkevicius
20 - #59 Jahn Haldorsen
21 - #421 Krists Ziders
22 - #499 Michał Białach
23 - #7 Jon-Einari Bambus
24 - #544 Kyrylo Biryuk
25 - #527 Łukasz Siwik
26 - #515 Tomasz Wilczyński
27 - #599 Szymon Pikula
28 - #489 Paweł Sadomski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #414 Ville Viiliainen
2 - #61 Martins Steinerts
3 - #405 Piotr Wiśnicki
4 - #446 Kacper Bielecki
5 - #410 Tomass Birstins
6 - #51 Kristians Rihters
7 - #416 Karol Jurmanowicz
8 - #16 Matvejs Makusins
9 - #541 Sławomir Murański
10 - #77 Ricards Subeckis
11 - #6 Kriss Jaunzemis
12 - #1 Priit Sei
13 - #99 Ilja Aloskins
14 - #443 Mateusz Szuliński
15 - #402 Maxim Kardakov
16 - #5 Christophe Adams
18 - #560 Zbigniew Marek
19 - #124 Andrius Zinkevicius
20 - #59 Jahn Haldorsen
21 - #421 Krists Ziders
22 - #499 Michał Białach
23 - #7 Jon-Einari Bambus
24 - #544 Kyrylo Biryuk
25 - #527 Łukasz Siwik
26 - #515 Tomasz Wilczyński
27 - #599 Szymon Pikula
28 - #489 Paweł Sadomski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Ville Viiliainen
2.094
15:28:44.847
1
56.717
76.7
58.811
15:29:41.564
+3.432
53.285
2
52.626
82.6
1:51.437
15:30:34.190
-0.721
53.347
3
53.285
81.6
2:44.722
15:31:27.475
+1.516
51.769
4
54.408
79.9
3:39.130
15:32:21.883
+2.952
51.456
5
52.558
82.7
4:31.688
15:33:14.441
+1.351
51.207
6
51.999
83.6
5:23.687
15:34:06.440
+0.899
51.100
7
51.615
84.3
6:15.302
15:34:58.055
+0.557
51.058
8
51.743
84.0
7:07.045
15:35:49.798
+0.776
50.967
9
51.694
84.1
7:58.739
15:36:41.492
+0.922
50.772
10
52.498
82.8
8:51.237
15:37:33.990
+1.559
50.939
11
52.407
83.0
9:43.644
15:38:26.397
+1.316
51.091
12
51.484
84.5
10:35.128
15:39:17.881
+0.553
50.931
13
51.511
84.4
11:26.639
15:40:09.392
+0.665
50.846
14
51.568
84.3
12:18.207
15:41:00.960
+0.626
50.942
15
51.477
84.5
13:09.684
15:41:52.437
+0.536
50.941
16
51.596
84.3
14:01.280
15:42:44.033
+0.745
50.851