https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1 - Wyścig drugi
2018 | Motocross
|
Pozostałe
Puchar MACEC III Runda
-
Lipno
, 1 lipca 2018
Celina Rapacz
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #176 Karol Kruszyński
3 - #101 Jakub Barczewski
4 - #21 Łukasz Kędzierski
5 - #996 Luis CARSTENS
6 - #991 Szymon Staszkiewicz
7 - #757 Arkadiusz Mańk
8 - #113 Sebastian Witkowski
9 - #421 Paweł SZTUROMSKI
10 - #281 Damian Azmin
11 - #99 Witold Natkaniec
12 - #155 Jakub Galiński
13 - #252 Mateusz TKACZYK
14 - #474 Erwin Barszczewski
15 - #9 Mateusz OWCZAREK
16 - #473 Alan Barszczewski
17 - #138 Konrad Góralczyk
18 - #90 Emil PRZYSTUPA
19 - #955 Gabriel Chętnicki
20 - #226 Konstantin UTKIN
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #176 Karol Kruszyński
3 - #101 Jakub Barczewski
4 - #21 Łukasz Kędzierski
6 - #991 Szymon Staszkiewicz
7 - #757 Arkadiusz Mańk
8 - #113 Sebastian Witkowski
9 - #421 Paweł SZTUROMSKI
10 - #281 Damian Azmin
11 - #99 Witold Natkaniec
12 - #155 Jakub Galiński
13 - #252 Mateusz TKACZYK
14 - #474 Erwin Barszczewski
15 - #9 Mateusz OWCZAREK
16 - #473 Alan Barszczewski
17 - #138 Konrad Góralczyk
18 - #90 Emil PRZYSTUPA
19 - #955 Gabriel Chętnicki
20 - #226 Konstantin UTKIN
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
7.537
16:35:31.672
1
1:32.133
59.4
1:39.670
16:37:03.805
+3.963
1:28.170
2
1:35.455
57.3
3:15.125
16:38:39.260
+4.598
1:30.857
3
1:35.789
57.1
4:50.914
16:40:15.049
+7.617
1:28.172
4
1:34.091
58.2
6:25.005
16:41:49.140
+5.411
1:28.680
5
1:33.188
58.7
7:58.193
16:43:22.328
+3.835
1:29.353
6
1:34.511
57.9
9:32.704
16:44:56.839
+4.576
1:29.935
7
1:34.210
58.1
11:06.914
16:46:31.049
+2.349
1:31.861
8
1:35.462
57.3
12:42.376
16:48:06.511
+5.722
1:29.740
9
1:36.406
56.8
14:18.782
16:49:42.917
+6.143
1:30.263
10
1:36.071
57.0
15:54.853
16:51:18.988
+4.749
1:31.322
11
1:35.144
57.5
17:29.997
16:52:54.132
+4.623
1:30.521
12
1:35.116
57.5
19:05.113
16:54:29.248
+4.758
1:30.358
13
1:34.932
57.6
20:40.045
16:56:04.180
+4.870
1:30.062
14
1:35.573
57.3
22:15.618
16:57:39.753
+5.683
1:29.890
15
1:36.481
56.7
23:52.099
16:59:16.234
+5.540
1:30.941
16
1:36.061
57.0
25:28.160
17:00:52.295
+5.830
1:30.231