https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig drugi
2018 | Motocross
|
Pozostałe
Puchar MACEC III Runda
-
Lipno
, 1 lipca 2018
Celina Rapacz
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #955 Gabriel Chętnicki
3 - #176 Karol Kruszyński
4 - #101 Jakub Barczewski
5 - #991 Szymon Staszkiewicz
6 - #21 Łukasz Kędzierski
7 - #996 Luis CARSTENS
8 - #757 Arkadiusz Mańk
9 - #385 Igor ZIENKIEWICZ
10 - #383 Piotr Szczepanek
11 - #90 Emil PRZYSTUPA
12 - #113 Sebastian Witkowski
13 - #99 Witold Natkaniec
14 - #114 Leszek Jasiński
15 - #299 Wiktor Jasiński
16 - #281 Damian Azmin
17 - #226 Dawid Kosiński
18 - #505 Wiktor Małecki
19 - #200 Janusz ŚMIGIEL
20 - #155 Jakub Galiński
21 - #53 Tomasz Olszewski
22 - #52 Mateusz Kołodziejak
23 - #24 Kamil ŚMIGIEL
24 - #729 Artsiom SAZANOVETS
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #955 Gabriel Chętnicki
3 - #176 Karol Kruszyński
4 - #101 Jakub Barczewski
5 - #991 Szymon Staszkiewicz
6 - #21 Łukasz Kędzierski
7 - #996 Luis CARSTENS
8 - #757 Arkadiusz Mańk
9 - #385 Igor ZIENKIEWICZ
10 - #383 Piotr Szczepanek
11 - #90 Emil PRZYSTUPA
12 - #113 Sebastian Witkowski
13 - #99 Witold Natkaniec
14 - #114 Leszek Jasiński
15 - #299 Wiktor Jasiński
16 - #281 Damian Azmin
18 - #505 Wiktor Małecki
19 - #200 Janusz ŚMIGIEL
20 - #155 Jakub Galiński
21 - #53 Tomasz Olszewski
22 - #52 Mateusz Kołodziejak
23 - #24 Kamil ŚMIGIEL
24 - #729 Artsiom SAZANOVETS
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
10.081
17:43:30.791
1
1:49.753
49.9
1:59.834
17:45:20.544
+16.231
1:33.522
2
1:44.567
52.3
3:44.401
17:47:05.111
+13.269
1:31.298
3
1:44.608
52.3
5:29.009
17:48:49.719
+13.807
1:30.801
4
1:43.275
53.0
7:12.284
17:50:32.994
+11.962
1:31.313
5
1:43.968
52.6
8:56.252
17:52:16.962
+13.029
1:30.939
6
1:46.259
51.5
10:42.511
17:54:03.221
+13.139
1:33.120
7
1:48.343
50.5
12:30.854
17:55:51.564
+16.464
1:31.879
8
1:46.424
51.4
14:17.278
17:57:37.988
+15.184
1:31.240
9
1:47.257
51.0
16:04.535
17:59:25.245
+13.981
1:33.276
10
1:45.799
51.7
17:50.334
18:01:11.044
+13.606
1:32.193
11
2:00.666
45.3
19:51.000
18:03:11.710
+27.643
1:33.023
12
1:48.010
50.7
21:39.010
18:04:59.720
+13.539
1:34.471
13
1:48.895
50.3
23:27.905
18:06:48.615
+14.120
1:34.775