https://wyniki.motoresults.pl/pl/2018/Motocross/ME
Live!
Sezon 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Baltic Series Rallycross Cup
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX WOMEN - Wyścig pierwszy
2018 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
Motocross European Championships
-
Stryków
, 24 czerwca 2018
Robertas Dauderys
Paweł Kurajk
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #325 Sara ANDERSEN
2 - #188 Shana VAN DER VLIST
3 - #612 Mathea SELEBO
4 - #172 Lynn VALK
5 - #36 Avrie BERRY
6 - #193 Kimberley BRAAM
7 - #705 Malou JAKOBSEN
8 - #153 Barbara Aagaard ANDERSEN
9 - #62 Madelen Hofseth PETERSEN
10 - #138 Linda-Linsay KRAMELL
11 - #28 Hanna MERTSALMI
12 - #389 Kristine VILLADSEN
13 - #95 Ria VIRTANEN
14 - #294 Anna STECJUKA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #325 Sara ANDERSEN
2 - #188 Shana VAN DER VLIST
3 - #612 Mathea SELEBO
4 - #172 Lynn VALK
5 - #36 Avrie BERRY
6 - #193 Kimberley BRAAM
7 - #705 Malou JAKOBSEN
8 - #153 Barbara Aagaard ANDERSEN
9 - #62 Madelen Hofseth PETERSEN
10 - #138 Linda-Linsay KRAMELL
11 - #28 Hanna MERTSALMI
12 - #389 Kristine VILLADSEN
14 - #294 Anna STECJUKA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Sara ANDERSEN
1
1:31.075
13:46:27.303
2
2:17.517
45.0
3:48.592
13:48:44.820
+22.767
1:54.750
3
2:19.165
44.5
6:07.757
13:51:03.985
+24.306
1:54.859
4
2:19.881
44.3
8:27.638
13:53:23.866
+24.167
1:55.714
5
2:21.240
43.8
10:48.878
13:55:45.106
+23.927
1:57.313
6
2:21.694
43.7
13:10.572
13:58:06.800
+23.718
1:57.976
7
2:20.880
44.0
15:31.452
14:00:27.680
+21.855
1:59.025
8
2:20.069
44.2
17:51.521
14:02:47.749
+20.226
1:59.843
9
2:20.294
44.1
20:11.815
14:05:08.043
+20.341
1:59.953
10
2:21.740
43.7
22:33.555
14:07:29.783
+22.282
1:59.458
11
2:21.891
43.6
24:55.446
14:09:51.674
+20.683
2:01.208
12
2:23.825
43.1
27:19.271
14:12:15.499
+23.141
2:00.684