https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
125 Max DD2 - Bieg kwalifikacyjny 3
2019 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
VI Runda
-
Poznań
, 14 - 15 września 2019
Sebastian Pawełkiewicz
Tomasz Kędziora
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #483 Sebastian JANCZEWSKI
2 - #446 Kacper BIELECKI
3 - #541 Sławomir MURAŃSKI
4 - #400 Mariusz NOWICKI
5 - #544 Kyrylo BIRYUK
6 - #546 Tomasz WILCZYŃSKI
7 - #560 Marek ZBIGNIEW
8 - #410 Artur WIDERA
9 - #451 Daniel FICKOWSKI
10 - #588 Marek KUKLIŃSKI
11 - #599 Szymon PIKULA
12 - #596 Sławomir WESOŁOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #483 Sebastian JANCZEWSKI
2 - #446 Kacper BIELECKI
4 - #400 Mariusz NOWICKI
5 - #544 Kyrylo BIRYUK
6 - #546 Tomasz WILCZYŃSKI
7 - #560 Marek ZBIGNIEW
8 - #410 Artur WIDERA
9 - #451 Daniel FICKOWSKI
10 - #588 Marek KUKLIŃSKI
11 - #599 Szymon PIKULA
12 - #596 Sławomir WESOŁOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Sebastian JANCZEWSKI
1.548
17:16:53.427
1
53.456
101.6
55.004
17:17:46.883
+0.926
52.530
2
51.943
104.6
1:46.947
17:18:38.826
+0.570
51.373
3
51.887
104.7
2:38.834
17:19:30.713
+0.180
51.707
4
51.688
105.1
3:30.522
17:20:22.401
+0.555
51.133
5
51.550
105.4
4:22.072
17:21:13.951
-0.037
51.587
6
51.445
105.6
5:13.517
17:22:05.396
+0.120
51.325
7
51.312
105.9
6:04.829
17:22:56.708
+0.035
51.277
8
51.501
105.5
6:56.330
17:23:48.209
+0.389
51.112
9
51.695
105.1
7:48.025
17:24:39.904
+0.478
51.217
10
51.753
105.0
8:39.778
17:25:31.657
-1.064
52.817