https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Motocross/MSPC
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX85 - Wyścig drugi
2019 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
III Runda
-
Lipno
, 5 maja 2019
Zbigniew Orłamowski
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #70 Igor LEMAŃCZYK
2 - #888 Norbert WOJCIECHOWSKI
3 - #222 Jan KOTOWICZ
4 - #5 Jan ROMPKOWSKI
5 - #565 Łukasz RYCZEK
6 - #176 Jerzy BOLESTA
7 - #8 Oliwia WIŚNIEWSKA
8 - #425 Filip NAWROCKI
9 - #38 Mikołaj KLIN
10 - #11 Jakub KUROWSKI
11 - #111 Konrad DOMAGALSKI
12 - #45 Patryk SZCZECH
13 - #450 Mateusz KULCZYK
14 - #506 Szymon SMYKOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #70 Igor LEMAŃCZYK
2 - #888 Norbert WOJCIECHOWSKI
3 - #222 Jan KOTOWICZ
4 - #5 Jan ROMPKOWSKI
5 - #565 Łukasz RYCZEK
7 - #8 Oliwia WIŚNIEWSKA
8 - #425 Filip NAWROCKI
9 - #38 Mikołaj KLIN
10 - #11 Jakub KUROWSKI
11 - #111 Konrad DOMAGALSKI
12 - #45 Patryk SZCZECH
13 - #450 Mateusz KULCZYK
14 - #506 Szymon SMYKOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Igor LEMAŃCZYK
17:04:04.206
17:06:42.705
11.482
17:10:51.900
1
2:18.629
40.3
2:30.111
17:13:10.529
+17.471
2:01.158
2
2:15.796
41.1
4:45.907
17:15:26.325
+15.654
2:00.142
3
2:17.881
40.5
7:03.788
17:17:44.206
+17.587
2:00.294
4
2:18.093
40.4
9:21.881
17:20:02.299
+16.623
2:01.470
5
2:18.048
40.4
11:39.929
17:22:20.347
+18.169
1:59.879
6
2:17.722
40.5
13:57.651
17:24:38.069
+17.676
2:00.046
7
2:16.551
40.9
16:14.202
17:26:54.620
+12.657
2:03.894
8
2:17.524
40.6
18:31.726
17:29:12.144
+16.203
2:01.321
9
2:16.636
40.8
20:48.362
17:31:28.780
+13.114
2:03.522