https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Hobby - Wyścig drugi
2020 | Cross Country
|
Pozostałe
Hero Challenge
-
Dąbrowa Górnicza
, 12 - 13 września 2020
Tomasz Gagat
Łukasz Łysiak
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #433 Tomasz JEZIERSKI
2 - #367 Tadeusz WĄSIŃSKI
3 - #317 Wojciech BZDYL
4 - #362 Dawid RYŻKA
5 - #360 Dawid KOTARSKI
6 - #395 Marcin NOSTEK
7 - #307 Kamil WALCZAK
8 - #381 Maciej FRANCUZ
9 - #375 Jonas KANA
10 - #366 Matyas KUBOVY
11 - #309 Dawid MARCAK
12 - #333 David HIELSCHER
13 - #365 Tadeas KUBOVY
14 - #355 Łukasz POLOK
15 - #359 Mikołaj SITKO
16 - #376 Lukasz MARCZYNSKI
17 - #393 Marcin PLUTA
18 - #349 Jaroslaw SKĘDA
19 - #301 Jakub WALTER
20 - #363 Kuba ORŁOWSKI
21 - #352 Piotr JAŁOWY
22 - #350 Marcin STANDERSKI
23 - #361 Szymon ZACZEK
24 - #304 Roman GWARDENCKI
25 - #321 Kamil PASCHKE
26 - #308 Łukasz SIKORSKI
27 - #328 Przemyslsw NOWAK
28 - #302 Maciej BAJER
29 - #368 Zbigniew WRÓBEL
30 - #335 Damian KOZŁOWSKI
31 - #383 Wojciech ŚWIĘTOCHOWSKI
32 - #325 Tomasz CIECHANOWICZ
33 - #357 Wojciech ANTOŃCZYK
34 - #315 Andrzej NOWAK
35 - #356 Michał PIJEWSKI
36 - #387 Krzysztof WINNICKI
37 - #337 Cezary SZYMANSKI
38 - #320 Grzegorz WOŻYŃSKI
39 - #311 Kacper PANEK
40 - #353 Marcin MATEJA
41 - #331 Kamil BAŁKOWSKI
42 - #310 Michał BREDSCHNEIDER
43 - #341 Michał MIKOŁAJEK
44 - #358 Remigiusz PELAR
45 - #319 Marcin WALCZAK
46 - #372 Michał GÓRGUREWICZ
47 - #305 Damian MORKISZ
48 - #338 Dawid CZERNECKI
49 - #329 Radosław SZTYBRYCH
50 - #347 Łukasz ZBOROWSKI
51 - #390 Tomasz JASIEWICZ
52 - #313 Marcin SOBIESKI
53 - #330 Łukasz KOPRUKOWIAK
54 - #318 Maksymilian WAGNER
55 - #377 Tomasz KOZIEŃ
56 - #314 Szymon JEWUŁA
57 - #342 Łukasz KOSZCZAŁ
58 - #396 Jakub KOBIERECKI
59 - #389 Daniel OLSZOWSKI
60 - #323 Wojciech ZIELONY
61 - #385 Damian KOSTUCH
62 - #312 Adrian SZCZURKIEWICZ
63 - #386 Oskar CIOŁCZYK
64 - #326 Sebastian Dominiak DOMINIAK
65 - #378 Andrzej LABIAK
66 - #344 Adrian KUKUŁA
67 - #391 Michał KOMENDERA
68 - #303 Mariusz KOCUREK
69 - #394 Čestmír BEZECNÝ
70 - #351 Krzysztof KAMIŃSKI
71 - #324 Dominik PASLER
72 - #348 Marcin SZYMCZAK
73 - #340 Michał SZTYBRYCH
74 - #364 Paweł PIOTROWSKI
75 - #322 Arturas SAPALAS
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #433 Tomasz JEZIERSKI
2 - #367 Tadeusz WĄSIŃSKI
3 - #317 Wojciech BZDYL
4 - #362 Dawid RYŻKA
5 - #360 Dawid KOTARSKI
6 - #395 Marcin NOSTEK
7 - #307 Kamil WALCZAK
8 - #381 Maciej FRANCUZ
9 - #375 Jonas KANA
10 - #366 Matyas KUBOVY
11 - #309 Dawid MARCAK
12 - #333 David HIELSCHER
13 - #365 Tadeas KUBOVY
14 - #355 Łukasz POLOK
15 - #359 Mikołaj SITKO
16 - #376 Lukasz MARCZYNSKI
17 - #393 Marcin PLUTA
18 - #349 Jaroslaw SKĘDA
19 - #301 Jakub WALTER
20 - #363 Kuba ORŁOWSKI
21 - #352 Piotr JAŁOWY
22 - #350 Marcin STANDERSKI
23 - #361 Szymon ZACZEK
24 - #304 Roman GWARDENCKI
25 - #321 Kamil PASCHKE
26 - #308 Łukasz SIKORSKI
27 - #328 Przemyslsw NOWAK
28 - #302 Maciej BAJER
29 - #368 Zbigniew WRÓBEL
30 - #335 Damian KOZŁOWSKI
31 - #383 Wojciech ŚWIĘTOCHOWSKI
32 - #325 Tomasz CIECHANOWICZ
33 - #357 Wojciech ANTOŃCZYK
34 - #315 Andrzej NOWAK
35 - #356 Michał PIJEWSKI
36 - #387 Krzysztof WINNICKI
37 - #337 Cezary SZYMANSKI
38 - #320 Grzegorz WOŻYŃSKI
39 - #311 Kacper PANEK
40 - #353 Marcin MATEJA
41 - #331 Kamil BAŁKOWSKI
42 - #310 Michał BREDSCHNEIDER
43 - #341 Michał MIKOŁAJEK
44 - #358 Remigiusz PELAR
45 - #319 Marcin WALCZAK
46 - #372 Michał GÓRGUREWICZ
47 - #305 Damian MORKISZ
48 - #338 Dawid CZERNECKI
49 - #329 Radosław SZTYBRYCH
50 - #347 Łukasz ZBOROWSKI
51 - #390 Tomasz JASIEWICZ
52 - #313 Marcin SOBIESKI
53 - #330 Łukasz KOPRUKOWIAK
54 - #318 Maksymilian WAGNER
55 - #377 Tomasz KOZIEŃ
56 - #314 Szymon JEWUŁA
57 - #342 Łukasz KOSZCZAŁ
59 - #389 Daniel OLSZOWSKI
60 - #323 Wojciech ZIELONY
61 - #385 Damian KOSTUCH
62 - #312 Adrian SZCZURKIEWICZ
63 - #386 Oskar CIOŁCZYK
64 - #326 Sebastian Dominiak DOMINIAK
65 - #378 Andrzej LABIAK
66 - #344 Adrian KUKUŁA
67 - #391 Michał KOMENDERA
68 - #303 Mariusz KOCUREK
69 - #394 Čestmír BEZECNÝ
70 - #351 Krzysztof KAMIŃSKI
71 - #324 Dominik PASLER
72 - #348 Marcin SZYMCZAK
73 - #340 Michał SZTYBRYCH
74 - #364 Paweł PIOTROWSKI
75 - #322 Arturas SAPALAS
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz JEZIERSKI
1:51.237
9:19:41.128
1
1:06:47.953
5.4
1:08:39.190
10:26:29.081
+38:01.273
28:46.680
2
33:38.988
10.7
1:42:18.178
11:00:08.069
+5:17.996
28:20.992
3
33:37.555
10.7
2:15:55.733
11:33:45.624
+5:19.313
28:18.242
4
33:31.496
10.7
2:49:27.229
12:07:17.120
+8:13.011
25:18.485