https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Karting/Inne
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Wyścig czwarty
2020 | Karting
|
Pozostałe
Memoriał IM. HENRYKA ŚRÓDECKIEGO ROTAX MAX CHALLENGE POLAND BONUS CUP
-
Poznań
, 13 - 14 czerwca 2020
Lechosław Dudka
Andrzej Harasimowicz
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #220 Gustaw WIŚNIEWSKI
2 - #282 Patryk DONICA
3 - #246 Borys ROGALA
4 - #266 Maksymilian ANGELARD
5 - #228 Kajetan GAWRON
6 - #211 Alexander MIKOS
7 - #265 David AULEJTNER
8 - #268 Victor OBARZANEK
9 - #245 Piotr BOROWCZYK
10 - #223 Kinga WÓJCIK
11 - #213 Adrian ŁABUDA
12 - #264 Franciszek CZAPLA
13 - #299 Patryk GACKA
14 - #251 Filip NIEWIADOMSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #220 Gustaw WIŚNIEWSKI
2 - #282 Patryk DONICA
3 - #246 Borys ROGALA
4 - #266 Maksymilian ANGELARD
5 - #228 Kajetan GAWRON
6 - #211 Alexander MIKOS
7 - #265 David AULEJTNER
8 - #268 Victor OBARZANEK
9 - #245 Piotr BOROWCZYK
10 - #223 Kinga WÓJCIK
11 - #213 Adrian ŁABUDA
13 - #299 Patryk GACKA
14 - #251 Filip NIEWIADOMSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Gustaw WIŚNIEWSKI
2.886
14:06:18.522
1
57.005
95.3
59.891
14:07:15.527
+2.684
54.321
2
53.133
102.2
1:53.024
14:08:08.660
-0.421
53.554
3
53.025
102.4
2:46.049
14:09:01.685
-0.470
53.495
4
54.936
98.9
3:40.985
14:09:56.621
+0.141
54.795
5
54.121
100.4
4:35.106
14:10:50.742
+0.412
53.709
6
54.036
100.5
5:29.142
14:11:44.778
+0.794
53.242
7
54.120
100.4
6:23.262
14:12:38.898
-0.901
55.021
8
53.461
101.6
7:16.723
14:13:32.359
+0.393
53.068
9
53.037
102.4
8:09.760
14:14:25.396
+0.217
52.820
10
52.997
102.5
9:02.757
14:15:18.393
+0.061
52.936
11
54.590
99.5
9:57.347
14:16:12.983
+1.614
52.976