https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Karting/KMP
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior ROK GP - Wyścig pierwszy
2020 | Karting
|
Kartingowe Mistrzostwa Polski
I Runda
-
Słomczyn
, 3 - 5 lipca 2020
Piotr Mika
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #176 Bartłomiej PIEKUTOWSKI
2 - #175 Bartosz GRZYWACZ
3 - #123 Kinga WÓJCIK
4 - #171 Adam PISZCZAKO
5 - #146 Franciszek CZAPLA
6 - #114 Dawid MARCINOWSKI
7 - #124 Gabriela SKROBACZ
8 - #130 Wiktor KOŁODZIEJSKI
9 - #177 Antoni BAL
10 - #119 Franciszek HAŁATNIK
11 - #180 Aleks GRZEGRZÓŁKA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #176 Bartłomiej PIEKUTOWSKI
2 - #175 Bartosz GRZYWACZ
4 - #171 Adam PISZCZAKO
5 - #146 Franciszek CZAPLA
6 - #114 Dawid MARCINOWSKI
7 - #124 Gabriela SKROBACZ
8 - #130 Wiktor KOŁODZIEJSKI
9 - #177 Antoni BAL
10 - #119 Franciszek HAŁATNIK
11 - #180 Aleks GRZEGRZÓŁKA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartłomiej PIEKUTOWSKI
1.214
13:01:21.124
1
54.591
79.7
55.805
13:02:15.715
+1.243
53.348
2
53.011
82.0
1:48.816
13:03:08.726
-0.140
53.151
3
52.576
82.7
2:41.392
13:04:01.302
-0.444
53.020
4
52.881
82.2
3:34.273
13:04:54.183
+0.215
52.666
5
52.345
83.1
4:26.618
13:05:46.528
-0.149
52.494
6
52.136
83.4
5:18.754
13:06:38.664
-0.107
52.243
7
51.851
83.9
6:10.605
13:07:30.515
-0.067
51.918
8
51.841
83.9
7:02.446
13:08:22.356
+0.070
51.771
9
51.885
83.8
7:54.331
13:09:14.241
+0.083
51.802
10
51.968
83.7
8:46.299
13:10:06.209
+0.123
51.845
11
51.959
83.7
9:38.258
13:10:58.168
+0.199
51.760
12
51.979
83.7
10:30.237
13:11:50.147
+0.346
51.633