https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior Max - Wyścig czwarty
2020 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
II Runda
-
Poznań
, 3 - 4 października 2020
Bartosz Czarkowski
Tomasz Kędzira
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #382 Patryk DONICA
2 - #304 Karol KRĘT
3 - #306 Jakub KOLASA
4 - #320 Gustaw WIŚNIEWSKI
5 - #343 David AULEJTNER
6 - #313 Tymoteusz KSIĄDZ
7 - #333 Natalia LELEK
8 - #302 Kornelia OLKUCKA
9 - #323 Kinga WÓJCIK
10 - #358 Ivan KLYMENKO
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #382 Patryk DONICA
3 - #306 Jakub KOLASA
4 - #320 Gustaw WIŚNIEWSKI
5 - #343 David AULEJTNER
6 - #313 Tymoteusz KSIĄDZ
7 - #333 Natalia LELEK
8 - #302 Kornelia OLKUCKA
9 - #323 Kinga WÓJCIK
10 - #358 Ivan KLYMENKO
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk DONICA
1.225
13:10:23.601
1
1:10.850
76.7
1:12.075
13:11:34.451
+1.006
1:09.844
2
1:08.404
79.4
2:20.479
13:12:42.855
+0.658
1:07.746
3
1:08.583
79.2
3:29.062
13:13:51.438
+0.522
1:08.061
4
1:07.588
80.4
4:36.650
13:14:59.026
+0.261
1:07.327
5
1:07.421
80.6
5:44.071
13:16:06.447
-0.095
1:07.516
6
1:06.945
81.1
6:51.016
13:17:13.392
+0.090
1:06.855
7
1:06.856
81.3
7:57.872
13:18:20.248
-0.587
1:07.443
8
1:06.786
81.3
9:04.658
13:19:27.034
-0.292
1:07.078
9
1:07.132
80.9
10:11.790
13:20:34.166
+0.491
1:06.641
10
1:06.796
81.3
11:18.586
13:21:40.962
+0.272
1:06.524
11
1:06.836
81.3
12:25.422
13:22:47.798
+0.465
1:06.371
12
1:07.346
80.7
13:32.768
13:23:55.144
+0.900
1:06.446