https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Wyścig pierwszy
2020 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
I Runda
-
Lipno
, 2 sierpnia 2020
Wiesław Szafrański
Jerzy Zieliński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #31 Eryk SARTANOWICZ
2 - #95 Michał MAŁKOWSKI
3 - #1 Marcin OLEJNIK
4 - #525 Łukasz BĄKOWSKI
5 - #193 Rafał FARASIEWICZ
6 - #212 Marcin POKORZYŃSKI
7 - #96 Damian OGRODOWICZ
8 - #154 Rafał POMORSKI
9 - #98 Patrizio BOGGERO
10 - #937 Krzysztof DEHRING
11 - #77 Eliasz CZAPIEWSKI
12 - #821 Patryk DOMŻALSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #31 Eryk SARTANOWICZ
2 - #95 Michał MAŁKOWSKI
3 - #1 Marcin OLEJNIK
4 - #525 Łukasz BĄKOWSKI
6 - #212 Marcin POKORZYŃSKI
7 - #96 Damian OGRODOWICZ
8 - #154 Rafał POMORSKI
9 - #98 Patrizio BOGGERO
10 - #937 Krzysztof DEHRING
11 - #77 Eliasz CZAPIEWSKI
12 - #821 Patryk DOMŻALSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Eryk SARTANOWICZ
13:05:08.072
13:07:09.252
9.189
13:11:53.112
1
1:49.908
49.8
1:59.097
13:13:43.020
-2.140
1:52.048
2
1:48.981
50.2
3:48.078
13:15:32.001
+2.820
1:46.161
3
1:49.626
49.9
5:37.704
13:17:21.627
-3.085
1:52.711
4
1:52.276
48.7
7:29.980
13:19:13.903
+8.620
1:43.656
5
1:51.500
49.1
9:21.480
13:21:05.403
+10.211
1:41.289
6
1:51.099
49.3
11:12.579
13:22:56.502
+5.804
1:45.295
7
1:51.156
49.2
13:03.735
13:24:47.658
+5.489
1:45.667
8
1:52.266
48.7
14:56.001
13:26:39.924
+3.876
1:48.390
9
1:51.833
48.9
16:47.834
13:28:31.757
+4.941
1:46.892
10
1:51.529
49.1
18:39.363
13:30:23.286
+2.918
1:48.611
11
1:53.970
48.0
20:33.333
13:32:17.256
+6.289
1:47.681