https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Junior - Wyścig drugi
2020 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
V Runda
-
Lipno
, 17 - 18 października 2020
Kamil Kennemann
Piotr Chmielewski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #202 Marcin BANDOSZ
2 - #13 Filip BUKOWICZ
3 - #84 Jakub KOWALSKI
4 - #43 Jakub ŚNIADY
5 - #89 Bartłomiej WARDA
6 - #664 Mateusz SZAFRAŃSKI
7 - #450 Mateusz KULCZYK
8 - #321 Dominik KWIATKOWSKI
9 - #415 Maksymilian WITTBROD
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #202 Marcin BANDOSZ
2 - #13 Filip BUKOWICZ
3 - #84 Jakub KOWALSKI
4 - #43 Jakub ŚNIADY
5 - #89 Bartłomiej WARDA
6 - #664 Mateusz SZAFRAŃSKI
7 - #450 Mateusz KULCZYK
9 - #415 Maksymilian WITTBROD
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin BANDOSZ
15:54:04.243
15:56:25.945
9.555
15:58:54.438
1
1:55.461
49.9
2:05.016
16:00:49.899
+19.471
1:35.990
2
1:54.799
50.2
3:59.815
16:02:44.698
+16.909
1:37.890
3
1:55.902
49.7
5:55.717
16:04:40.600
+18.253
1:37.649
4
1:54.251
50.4
7:49.968
16:06:34.851
+14.503
1:39.748
5
1:53.897
50.6
9:43.865
16:08:28.748
+13.953
1:39.944
6
1:54.545
50.3
11:38.410
16:10:23.293
+14.176
1:40.369
7
1:55.702
49.8
13:34.112
16:12:18.995
+15.914
1:39.788
8
1:55.536
49.9
15:29.648
16:14:14.531
+15.650
1:39.886
9
1:58.771
48.5
17:28.419
16:16:13.302
+18.949
1:39.822
10
1:59.128
48.4
19:27.547
16:18:12.430
+18.707
1:40.421
11
1:57.071
49.2
21:24.618
16:20:09.501
+14.734
1:42.337
12
1:57.863
48.9
23:22.481
16:22:07.364
+16.559
1:41.304
13
1:57.710
48.9
25:20.191
16:24:05.074
+16.442
1:41.268