https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Karting/Inne
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Wyścig drugi
2021 | Karting
|
Pozostałe
Memoriał IM. HENRYKA ŚRÓDECKIEGO ROTAX MAX CHALLENGE POLAND BONUS CUP
-
Poznań
, 20 - 21 marca 2021
Michał FIJAŁKOWSKI
Tomasz KĘDZIORA
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #265 David AULEJTNER
2 - #209 Karol KAMIŃSKI
3 - #297 Kacper TUROBOYSKI
4 - #210 Antoni DEREBECKI
5 - #286 Yicheng QU
6 - #218 Mika YEGOROV
7 - #262 Colin WAŻNY
8 - #227 Oliwier KOBIELA
9 - #204 Iwo BESZTERDA
10 - #251 Filip NIEWIADOMSKI
11 - #232 Aleksander HORODYŃSKI
12 - #257 Yaroslav NELHA
13 - #252 Łukasz GRABOWSKI
14 - #246 Franciszek CZAPLA
15 - #253 Miłosz ŻUCHOWSKI
16 - #239 Aleksander KRZESZOWSKI
17 - #219 Tomasz IBSEN
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #209 Karol KAMIŃSKI
3 - #297 Kacper TUROBOYSKI
4 - #210 Antoni DEREBECKI
5 - #286 Yicheng QU
6 - #218 Mika YEGOROV
7 - #262 Colin WAŻNY
8 - #227 Oliwier KOBIELA
9 - #204 Iwo BESZTERDA
10 - #251 Filip NIEWIADOMSKI
11 - #232 Aleksander HORODYŃSKI
12 - #257 Yaroslav NELHA
13 - #252 Łukasz GRABOWSKI
14 - #246 Franciszek CZAPLA
15 - #253 Miłosz ŻUCHOWSKI
16 - #239 Aleksander KRZESZOWSKI
17 - #219 Tomasz IBSEN
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol KAMIŃSKI
1.159
15:33:01.647
1
56.472
96.2
57.631
15:33:58.119
+0.613
55.859
2
53.423
101.7
1:51.054
15:34:51.542
-0.606
54.029
3
52.705
103.1
2:43.759
15:35:44.247
-0.534
53.239
4
52.652
103.2
3:36.411
15:36:36.899
-0.139
52.791
5
52.639
103.2
4:29.050
15:37:29.538
-0.483
53.122
6
52.638
103.2
5:21.688
15:38:22.176
-0.059
52.697
7
53.023
102.5
6:14.711
15:39:15.199
+0.205
52.818
8
53.269
102.0
7:07.980
15:40:08.468
+0.795
52.474
9
53.056
102.4
8:01.036
15:41:01.524
-0.326
53.382
10
52.567
103.3
8:53.603
15:41:54.091
-1.295
53.862
11
52.659
103.2
9:46.262
15:42:46.750
-0.343
53.002