https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Karting/Inne
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Wyścig trzeci
2021 | Karting
|
Pozostałe
Memoriał IM. HENRYKA ŚRÓDECKIEGO ROTAX MAX CHALLENGE POLAND BONUS CUP
-
Poznań
, 20 - 21 marca 2021
Michał FIJAŁKOWSKI
Tomasz KĘDZIORA
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #297 Kacper TUROBOYSKI
2 - #219 Tomasz IBSEN
3 - #251 Filip NIEWIADOMSKI
4 - #265 David AULEJTNER
5 - #246 Franciszek CZAPLA
6 - #209 Karol KAMIŃSKI
7 - #286 Yicheng QU
8 - #253 Miłosz ŻUCHOWSKI
9 - #252 Łukasz GRABOWSKI
10 - #227 Oliwier KOBIELA
11 - #232 Aleksander HORODYŃSKI
12 - #204 Iwo BESZTERDA
13 - #257 Yaroslav NELHA
14 - #239 Aleksander KRZESZOWSKI
15 - #210 Antoni DEREBECKI
16 - #262 Colin WAŻNY
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #297 Kacper TUROBOYSKI
2 - #219 Tomasz IBSEN
3 - #251 Filip NIEWIADOMSKI
4 - #265 David AULEJTNER
5 - #246 Franciszek CZAPLA
7 - #286 Yicheng QU
8 - #253 Miłosz ŻUCHOWSKI
9 - #252 Łukasz GRABOWSKI
10 - #227 Oliwier KOBIELA
11 - #232 Aleksander HORODYŃSKI
12 - #204 Iwo BESZTERDA
13 - #257 Yaroslav NELHA
14 - #239 Aleksander KRZESZOWSKI
15 - #210 Antoni DEREBECKI
16 - #262 Colin WAŻNY
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper TUROBOYSKI
1.679
12:17:00.428
1
1:14.916
72.5
1:16.595
12:18:15.344
+2.370
1:12.546
2
1:11.694
75.8
2:28.289
12:19:27.038
+1.167
1:10.527
3
1:11.841
75.6
3:40.130
12:20:38.879
+1.901
1:09.940
4
1:11.999
75.5
4:52.129
12:21:50.878
+2.557
1:09.442
5
1:12.296
75.1
6:04.425
12:23:03.174
+2.330
1:09.966
6
1:11.879
75.6
7:16.304
12:24:15.053
+2.427
1:09.452
7
1:12.204
75.2
8:28.508
12:25:27.257
+2.536
1:09.668
8
1:11.779
75.7
9:40.287
12:26:39.036
+2.291
1:09.488
9
1:12.327
75.1
10:52.614
12:27:51.363
+2.512
1:09.815
10
1:11.921
75.5
12:04.535
12:29:03.284
+2.526
1:09.395
11
1:11.989
75.5
13:16.524
12:30:15.273
+2.271
1:09.718