https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Karting/Inne
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini Max - Wyścig czwarty
2021 | Karting
|
Pozostałe
Memoriał IM. HENRYKA ŚRÓDECKIEGO ROTAX MAX CHALLENGE POLAND BONUS CUP
-
Poznań
, 20 - 21 marca 2021
Michał FIJAŁKOWSKI
Tomasz KĘDZIORA
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #171 Patryk MICHALIK
2 - #187 Franciszek BELUSIAK
3 - #112 Myhail CHORNYI
4 - #103 Jan MEISSNER
5 - #185 Franciszek SULIMA
6 - #146 Igor KUCZYŃSKI
7 - #193 Wiktor DUDEK
8 - #101 Wojciech WODA
9 - #159 Aleksander ROGOWSKI
10 - #102 Oliwier CHŁOPEK
11 - #156 Antoni KSIĄŻEK
12 - #186 Lion LIAHUSHAU
13 - #123 Adam SYDOR
14 - #165 Morgan KNUDSEN
15 - #111 Alan KLUZA
16 - #177 Oskar CHMIEL
17 - #169 Franciszek CEGIELSKI
18 - #160 Borys ŁYŻEŃ
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #171 Patryk MICHALIK
2 - #187 Franciszek BELUSIAK
3 - #112 Myhail CHORNYI
4 - #103 Jan MEISSNER
5 - #185 Franciszek SULIMA
6 - #146 Igor KUCZYŃSKI
7 - #193 Wiktor DUDEK
8 - #101 Wojciech WODA
10 - #102 Oliwier CHŁOPEK
11 - #156 Antoni KSIĄŻEK
12 - #186 Lion LIAHUSHAU
13 - #123 Adam SYDOR
14 - #165 Morgan KNUDSEN
15 - #111 Alan KLUZA
16 - #177 Oskar CHMIEL
17 - #169 Franciszek CEGIELSKI
18 - #160 Borys ŁYŻEŃ
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk MICHALIK
1.676
13:51:25.679
1
1:17.158
70.4
1:18.834
13:52:42.837
+4.192
1:12.966
2
1:13.145
74.3
2:31.979
13:53:55.982
+1.264
1:11.881
3
1:12.366
75.1
3:44.345
13:55:08.348
+0.387
1:11.979
4
1:12.710
74.7
4:57.055
13:56:21.058
+1.060
1:11.650
5
1:12.598
74.8
6:09.653
13:57:33.656
+1.066
1:11.532
6
1:12.000
75.4
7:21.653
13:58:45.656
+0.328
1:11.672
7
1:12.483
74.9
8:34.136
13:59:58.139
+0.424
1:12.059
8
1:11.283
76.2
9:45.419
14:01:09.422
-0.224
1:11.507
9
1:12.561
74.9
10:57.980
14:02:21.983
+1.255
1:11.306