https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Karting/KMP
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior OK - Wyścig trzeci
2021 | Karting
|
Kartingowe Mistrzostwa Polski
I Runda
-
Poznań
, 22 - 23 maja 2021
Piotr Mika
Tomasz Kędziora
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #120 Gustaw WIŚNIEWSKI
2 - #152 Łukasz GRABOWSKI
3 - #186 Yicheng QU
4 - #142 Aleksander HORODYŃSKI
5 - #171 Adam PISZCZAKO
6 - #123 Kinga WÓJCIK
7 - #119 Franciszek HAŁATNIK
8 - #111 Tomasz IBSEN
9 - #104 Iwo BESZTERDA
10 - #167 Antoni BAL
11 - #115 Aleksander WÓJCICKI
12 - #146 Franciszek CZAPLA
13 - #160 Mateusz PISZCZAKO
14 - #180 Aleks GRZEGRZÓŁKA
15 - #112 Dawid ŻYDLEWSKI
16 - #124 Gabriela SKROBACZ
17 - #175 Bartosz GRZYWACZ
18 - #151 Filip NIEWIADOMSKI
19 - #114 Dawid MARCINOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #120 Gustaw WIŚNIEWSKI
3 - #186 Yicheng QU
4 - #142 Aleksander HORODYŃSKI
5 - #171 Adam PISZCZAKO
6 - #123 Kinga WÓJCIK
7 - #119 Franciszek HAŁATNIK
8 - #111 Tomasz IBSEN
9 - #104 Iwo BESZTERDA
10 - #167 Antoni BAL
11 - #115 Aleksander WÓJCICKI
12 - #146 Franciszek CZAPLA
13 - #160 Mateusz PISZCZAKO
14 - #180 Aleks GRZEGRZÓŁKA
15 - #112 Dawid ŻYDLEWSKI
16 - #124 Gabriela SKROBACZ
17 - #175 Bartosz GRZYWACZ
18 - #151 Filip NIEWIADOMSKI
19 - #114 Dawid MARCINOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Gustaw WIŚNIEWSKI
0.947
10:43:31.693
1
54.000
100.6
54.947
10:44:25.693
+0.479
53.521
2
52.733
103.0
1:47.680
10:45:18.426
+0.010
52.723
3
52.567
103.3
2:40.247
10:46:10.993
+0.108
52.459
4
52.454
103.6
3:32.701
10:47:03.447
+0.263
52.191
5
52.030
104.4
4:24.731
10:47:55.477
+0.157
51.873
6
51.739
105.0
5:16.470
10:48:47.216
+0.026
51.713
7
51.611
105.3
6:08.081
10:49:38.827
+0.022
51.589
8
51.770
104.9
6:59.851
10:50:30.597
+0.096
51.674
9
51.682
105.1
7:51.533
10:51:22.279
-0.026
51.708
10
51.704
105.1
8:43.237
10:52:13.983
-0.055
51.759
11
51.845
104.8
9:35.082
10:53:05.828
+0.015
51.830
12
51.964
104.5
10:27.046
10:53:57.792
+0.057
51.907