https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Karting/KMP
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
DD2 Max - Wyścig drugi
2021 | Karting
|
Kartingowe Mistrzostwa Polski
II Runda
-
Słomczyn
, 26 - 27 czerwca 2021
Piotr Mika
Radoslaw Chrzanowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #483 Sebastian JANCZEWSKI
2 - #444 Kacper SIEMIĄTKOWSKI
3 - #404 Karol KRĘT
4 - #577 Daniel ZAJĄC
5 - #425 Mariusz NOWICKI
6 - #410 Artur WIDERA
7 - #402 Kornelia OLKUCKA
8 - #420 Jan FROST
9 - #451 Daniel FICKOWSKI
10 - #507 Kamil KARCZMARCZYK
11 - #501 Michał STĘPIEŃ
12 - #452 Stig RIGHULT
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #444 Kacper SIEMIĄTKOWSKI
3 - #404 Karol KRĘT
4 - #577 Daniel ZAJĄC
5 - #425 Mariusz NOWICKI
6 - #410 Artur WIDERA
7 - #402 Kornelia OLKUCKA
8 - #420 Jan FROST
9 - #451 Daniel FICKOWSKI
10 - #507 Kamil KARCZMARCZYK
11 - #501 Michał STĘPIEŃ
12 - #452 Stig RIGHULT
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper SIEMIĄTKOWSKI
1.454
14:47:17.421
1
54.176
80.3
55.630
14:48:11.597
-0.229
54.405
2
52.057
83.5
1:47.687
14:49:03.654
-0.170
52.227
3
51.548
84.4
2:39.235
14:49:55.202
-0.406
51.954
4
51.289
84.8
3:30.524
14:50:46.491
-0.371
51.660
5
51.310
84.8
4:21.834
14:51:37.801
-0.446
51.756
6
51.283
84.8
5:13.117
14:52:29.084
-0.408
51.691
7
51.154
85.0
6:04.271
14:53:20.238
-0.473
51.627
8
51.222
84.9
6:55.493
14:54:11.460
-0.191
51.413
9
55.213
78.8
7:50.706
14:55:06.673
+2.231
52.982
10
53.290
81.6
8:43.996
14:55:59.963
-0.435
53.725
11
51.152
85.0
9:35.148
14:56:51.115
-0.584
51.736
12
51.175
85.0
10:26.323
14:57:42.290
-0.335
51.510
13
51.156
85.0
11:17.479
14:58:33.446
-0.317
51.473