https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Wyścig czwarty
2021 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
I Runda
-
Poznań
, 26 marca 2021
Bartosz Czarkowski
Tomasz Kędziora
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #251 Filip NIEWIADOMSKI
2 - #297 Kacper TUROBOYSKI
3 - #209 Karol KAMIŃSKI
4 - #265 David AULEJTNER
5 - #232 Aleksander HORODYŃSKI
6 - #262 Colin WAŻNY
7 - #219 Tomasz IBSEN
8 - #218 Mika YEGOROV
9 - #252 Łukasz GRABOWSKI
10 - #239 Aleksander KRZESZOWSKI
11 - #253 Miłosz ŻUCHOWSKI
12 - #286 Yicheng QU
13 - #257 Yaroslav NELHA
14 - #299 Patryk GACKA
15 - #210 Antoni DEREBECKI
16 - #222 Dominik ZIEMSKI
17 - #227 Oliwier KOBIELA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #251 Filip NIEWIADOMSKI
2 - #297 Kacper TUROBOYSKI
3 - #209 Karol KAMIŃSKI
4 - #265 David AULEJTNER
5 - #232 Aleksander HORODYŃSKI
6 - #262 Colin WAŻNY
7 - #219 Tomasz IBSEN
8 - #218 Mika YEGOROV
9 - #252 Łukasz GRABOWSKI
10 - #239 Aleksander KRZESZOWSKI
12 - #286 Yicheng QU
13 - #257 Yaroslav NELHA
14 - #299 Patryk GACKA
15 - #210 Antoni DEREBECKI
16 - #222 Dominik ZIEMSKI
17 - #227 Oliwier KOBIELA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Filip NIEWIADOMSKI
1.680
15:43:32.310
1
57.560
94.4
59.240
15:44:29.870
+2.121
55.439
2
58.007
93.7
1:57.247
15:45:27.877
+4.475
53.532
3
54.936
98.9
2:52.183
15:46:22.813
+1.566
53.370
4
53.856
100.9
3:46.039
15:47:16.669
+0.234
53.622
5
54.374
99.9
4:40.413
15:48:11.043
+0.926
53.448
6
53.845
100.9
5:34.258
15:49:04.888
+0.794
53.051
7
53.527
101.5
6:27.785
15:49:58.415
+0.335
53.192
8
53.978
100.6
7:21.763
15:50:52.393
+0.709
53.269
9
53.737
101.1
8:15.500
15:51:46.130
+0.604
53.133
10
53.875
100.8
9:09.375
15:52:40.005
+0.765
53.110
11
53.590
101.4
10:02.965
15:53:33.595
+0.209
53.381