https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Micro Max - Wyścig czwarty
2021 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
I Runda
-
Poznań
, 26 marca 2021
Bartosz Czarkowski
Tomasz Kędziora
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Antoni OCIEPA
2 - #84 Jan STENCEL
3 - #66 Amelia WYSZOMIRSKA
4 - #45 Wiktor STALMACH
5 - #25 Kacper RAJPOLD
6 - #77 Marcel RUDNICKI
7 - #22 Julia ANGELARD
8 - #18 Filip KIJANOWSKI
9 - #17 Aleksander RACZKOWSKI
10 - #96 Oliwier WRÓBEL
11 - #95 Tadeusz FUSIARA
12 - #11 Marcel BURCZENIK
13 - #46 Adrian RÓG
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Antoni OCIEPA
2 - #84 Jan STENCEL
3 - #66 Amelia WYSZOMIRSKA
4 - #45 Wiktor STALMACH
5 - #25 Kacper RAJPOLD
6 - #77 Marcel RUDNICKI
7 - #22 Julia ANGELARD
9 - #17 Aleksander RACZKOWSKI
10 - #96 Oliwier WRÓBEL
11 - #95 Tadeusz FUSIARA
12 - #11 Marcel BURCZENIK
13 - #46 Adrian RÓG
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Antoni OCIEPA
3.074
16:26:56.398
1
1:11.721
75.7
1:14.795
16:28:08.119
+9.343
1:02.378
2
1:00.892
89.2
2:15.687
16:29:09.011
+0.085
1:00.807
3
1:01.296
88.6
3:16.983
16:30:10.307
+0.603
1:00.693
4
1:01.209
88.8
4:18.192
16:31:11.516
-0.358
1:01.567
5
1:01.044
89.0
5:19.236
16:32:12.560
-0.504
1:01.548
6
1:00.621
89.6
6:19.857
16:33:13.181
-1.160
1:01.781
7
1:00.593
89.7
7:20.450
16:34:13.774
-0.813
1:01.406