https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Motocross/MOWM
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Junior - Wyścig drugi
2021 | Motocross
|
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
IV Runda
-
Orneta
, 11 lipca 2021
Jarosław Piwnicki
Maciej Szczuciński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #442 Aleksander ŚWIRCZAK
2 - #84 Jakub KOWALSKI
3 - #22. Wiktor SOBIECH
4 - #5 Jan ROMPKOWSKI
5 - #664 Mateusz SZAFRAŃSKI
6 - #11 Jakub KUROWSKI
7 - #23 Artur GAŁUSZKA
8 - #203 Kacper BŁASZAK
9 - #407 Daniel WOJEWÓDZKI
10 - #613 Kacper ZYGMAŃSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #442 Aleksander ŚWIRCZAK
2 - #84 Jakub KOWALSKI
3 - #22. Wiktor SOBIECH
5 - #664 Mateusz SZAFRAŃSKI
6 - #11 Jakub KUROWSKI
7 - #23 Artur GAŁUSZKA
8 - #203 Kacper BŁASZAK
9 - #407 Daniel WOJEWÓDZKI
10 - #613 Kacper ZYGMAŃSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Aleksander ŚWIRCZAK
15:32:51.856
1
1:55.877
15:38:27.410
2
2:01.137
47.5
3:57.014
15:40:28.547
+8.427
1:52.710
3
2:03.701
46.6
6:00.715
15:42:32.248
+11.124
1:52.577
4
2:06.528
45.5
8:07.243
15:44:38.776
+11.610
1:54.918
5
2:03.974
46.5
10:11.217
15:46:42.750
+10.474
1:53.500
6
2:02.011
47.2
12:13.228
15:48:44.761
+6.961
1:55.050
7
2:04.057
46.4
14:17.285
15:50:48.818
+9.821
1:54.236
8
2:06.374
45.6
16:23.659
15:52:55.192
+11.108
1:55.266
9
2:03.798
46.5
18:27.457
15:54:58.990
+7.714
1:56.084
10
2:02.864
46.9
20:30.321
15:57:01.854
+4.361
1:58.503
11
2:02.348
47.1
22:32.669
15:59:04.202
+5.005
1:57.343
12
2:06.142
45.7
24:38.811
16:01:10.344
+6.539
1:59.603
13
2:07.140
45.3
26:45.951
16:03:17.484
+4.255
2:02.885