https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Motocross/MP
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig pierwszy
2021 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
III Runda
-
Lipno
, 28 - 29 sierpnia 2021
Jarosław Piwnicki
Piotr Chmielewski
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #831 Tomasz WYSOCKI
2 - #955 Gabriel CHĘTNICKI
3 - #741 Daniel VOLOVICH
4 - #991 Szymon STASZKIEWICZ
5 - #73 Vitalij MAKHNOV
6 - #202 Marcin BANDOSZ
7 - #729 Artsiom SAZANOVETS
8 - #442 Aleksander ŚWIRCZAK
9 - #503 Arkadiusz PRYK
10 - #8 Seweryn GAZDA
11 - #200 Janusz ŚMIGIEL
12 - #244 Karol PAWLAK
13 - #84 Jakub KOWALSKI
14 - #14 Konrad BUGAJSKI
15 - #11 Jakub KUROWSKI
16 - #274 Paul ROLLETSCHEK
17 - #24 Kamil ŚMIGIEL
18 - #141 Mateusz STUBE
19 - #203 Kacper BŁASZAK
20 - #664 Mateusz SZAFRAŃSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #831 Tomasz WYSOCKI
2 - #955 Gabriel CHĘTNICKI
3 - #741 Daniel VOLOVICH
4 - #991 Szymon STASZKIEWICZ
5 - #73 Vitalij MAKHNOV
6 - #202 Marcin BANDOSZ
7 - #729 Artsiom SAZANOVETS
8 - #442 Aleksander ŚWIRCZAK
9 - #503 Arkadiusz PRYK
10 - #8 Seweryn GAZDA
11 - #200 Janusz ŚMIGIEL
12 - #244 Karol PAWLAK
13 - #84 Jakub KOWALSKI
14 - #14 Konrad BUGAJSKI
16 - #274 Paul ROLLETSCHEK
17 - #24 Kamil ŚMIGIEL
18 - #141 Mateusz STUBE
19 - #203 Kacper BŁASZAK
20 - #664 Mateusz SZAFRAŃSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz WYSOCKI
13:37:27.698
13:39:40.600
10.060
13:42:57.610
1
1:51.145
49.2
2:01.205
13:44:48.755
+18.491
1:32.654
2
1:48.015
50.7
3:49.220
13:46:36.770
+16.225
1:31.790
3
1:49.297
50.1
5:38.517
13:48:26.067
+17.524
1:31.773
4
1:47.014
51.1
7:25.531
13:50:13.081
+14.797
1:32.217
5
1:46.657
51.3
9:12.188
13:51:59.738
+14.010
1:32.647
6
1:49.578
49.9
11:01.766
13:53:49.316
+16.612
1:32.966
7
1:49.156
50.1
12:50.922
13:55:38.472
+15.268
1:33.888
8
1:49.481
50.0
14:40.403
13:57:27.953
+15.283
1:34.198
9
1:54.588
47.8
16:34.991
13:59:22.541
+19.301
1:35.287
10
1:52.256
48.7
18:27.247
14:01:14.797
+17.072
1:35.184
11
1:52.360
48.7
20:19.607
14:03:07.157
+16.423
1:35.937
12
1:53.102
48.4
22:12.709
14:05:00.259
+17.889
1:35.213
13
1:54.425
47.8
24:07.134
14:06:54.684
+17.557
1:36.868
14
1:54.261
47.9
26:01.395
14:08:48.945
+16.886
1:37.375
15
1:54.728
47.7
27:56.123
14:10:43.673
+19.084
1:35.644
16
1:58.493
46.2
29:54.616
14:12:42.166
+19.581
1:38.912