https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Junior - Wyścig drugi
2021 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
V Runda
-
Orneta
, 11 lipca 2021
Jarosław Piwnicki
Maciej Szczuciński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #442 Aleksander ŚWIRCZAK
2 - #84 Jakub KOWALSKI
3 - #22. Wiktor SOBIECH
4 - #5 Jan ROMPKOWSKI
5 - #664 Mateusz SZAFRAŃSKI
6 - #11 Jakub KUROWSKI
7 - #23 Artur GAŁUSZKA
8 - #203 Kacper BŁASZAK
9 - #407 Daniel WOJEWÓDZKI
10 - #613 Kacper ZYGMAŃSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #442 Aleksander ŚWIRCZAK
3 - #22. Wiktor SOBIECH
4 - #5 Jan ROMPKOWSKI
5 - #664 Mateusz SZAFRAŃSKI
6 - #11 Jakub KUROWSKI
7 - #23 Artur GAŁUSZKA
8 - #203 Kacper BŁASZAK
9 - #407 Daniel WOJEWÓDZKI
10 - #613 Kacper ZYGMAŃSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Aleksander ŚWIRCZAK
15:32:34.716
1
1:48.950
15:38:20.483
2
1:52.146
51.4
3:41.096
15:40:12.629
-0.564
1:52.710
3
1:52.308
51.3
5:33.404
15:42:04.937
-0.269
1:52.577
4
2:00.487
47.8
7:33.891
15:44:05.424
+5.569
1:54.918
5
1:54.242
50.4
9:28.133
15:45:59.666
+0.742
1:53.500
6
1:53.516
50.7
11:21.649
15:47:53.182
-1.534
1:55.050
7
1:53.711
50.7
13:15.360
15:49:46.893
-0.525
1:54.236
8
1:56.325
49.5
15:11.685
15:51:43.218
+1.059
1:55.266
9
1:56.539
49.4
17:08.224
15:53:39.757
+0.455
1:56.084
10
1:57.195
49.1
19:05.419
15:55:36.952
-1.308
1:58.503
11
2:01.452
47.4
21:06.871
15:57:38.404
+4.109
1:57.343
12
2:01.789
47.3
23:08.660
15:59:40.193
+2.186
1:59.603
13
2:09.428
44.5
25:18.088
16:01:49.621
+6.543
2:02.885