https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Karting/Inne
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini Max - Wyścig pierwszy
2022 | Karting
|
Pozostałe
3 Memoriał IM. HENRYKA ŚRÓDECKIEGO ROTAX MAX CHALLENGE POLAND BONUS CUP
-
Poznań
, 26 - 27 marca 2022
Bartosz Czarkowski
Tomasz Kędziora
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #191 Jakub GASPAROVIC
2 - #171 Patryk MICHALIK
3 - #187 Franciszek BELUSIAK
4 - #193 Wiktor DUDEK
5 - #184 Jan STENCEL
6 - #112 Michal SOLTYS
7 - #104 Oliwier CHŁOPEK
8 - #146 Igor KUCZYŃSKI
9 - #177 Marcel RUDNICKI
10 - #169 Franciszek CEGIELSKI
11 - #195 Miłosz SMUK
12 - #125 Kacper RAJPOLD
13 - #144 Maksymilian RAFALIK
14 - #167 Maksymilian LUPA
15 - #133 Adrian RÓG
16 - #166 Amelia WYSZOMIRSKA
17 - #122 Julia ANGELARD
18 - #185 Maciej DOMAŃSKI
19 - #113 Oskar CHMIEL
20 - #123 Natan RYBCZYŃSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #191 Jakub GASPAROVIC
2 - #171 Patryk MICHALIK
3 - #187 Franciszek BELUSIAK
4 - #193 Wiktor DUDEK
5 - #184 Jan STENCEL
6 - #112 Michal SOLTYS
7 - #104 Oliwier CHŁOPEK
8 - #146 Igor KUCZYŃSKI
9 - #177 Marcel RUDNICKI
10 - #169 Franciszek CEGIELSKI
11 - #195 Miłosz SMUK
12 - #125 Kacper RAJPOLD
13 - #144 Maksymilian RAFALIK
14 - #167 Maksymilian LUPA
15 - #133 Adrian RÓG
16 - #166 Amelia WYSZOMIRSKA
17 - #122 Julia ANGELARD
19 - #113 Oskar CHMIEL
20 - #123 Natan RYBCZYŃSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub GASPAROVIC
2.441
12:17:26.240
1
1:01.576
88.2
1:04.017
12:18:27.816
+4.257
57.319
2
58.112
93.5
2:02.129
12:19:25.928
+0.841
57.271
3
57.217
94.9
2:59.346
12:20:23.145
+1.385
55.832
4
57.064
95.2
3:56.410
12:21:20.209
+1.189
55.875
5
57.010
95.3
4:53.420
12:22:17.219
+1.576
55.434
6
56.782
95.7
5:50.202
12:23:14.001
+1.347
55.435
7
57.368
94.7
6:47.570
12:24:11.369
+1.803
55.565
8
57.081
95.2
7:44.651
12:25:08.450
+1.406
55.675
9
56.998
95.3
8:41.649
12:26:05.448
+1.237
55.761