https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Karting/KMP
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior ROK GP - Wyścig pierwszy
2022 | Karting
|
Kartingowe Mistrzostwa Polski
III Runda
-
Poznań
, 26 - 28 sierpnia 2022
Bartosz Czarkowski
Tomasz Kędziora
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #201 Jakub RAJSKI
2 - #246 Franciszek CZAPLA
3 - #212 Adam PISZCZAKO
4 - #275 Michalina SABAJ
5 - #219 Franciszek HAŁATNIK
6 - #223 Kinga WÓJCIK
7 - #220 Gustaw WIŚNIEWSKI
8 - #227 Jakub JAROSZ
9 - #214 Dawid MARCINOWSKI
10 - #216 Mateusz PISZCZAKO
11 - #299 Antoni BAL
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #201 Jakub RAJSKI
3 - #212 Adam PISZCZAKO
4 - #275 Michalina SABAJ
5 - #219 Franciszek HAŁATNIK
6 - #223 Kinga WÓJCIK
7 - #220 Gustaw WIŚNIEWSKI
8 - #227 Jakub JAROSZ
9 - #214 Dawid MARCINOWSKI
10 - #216 Mateusz PISZCZAKO
11 - #299 Antoni BAL
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub RAJSKI
1.116
13:07:07.377
1
54.892
99.0
56.008
13:08:02.269
-0.250
55.142
2
53.345
101.8
1:49.353
13:08:55.614
-0.087
53.432
3
52.828
102.8
2:42.181
13:09:48.442
+0.027
52.801
4
52.758
103.0
3:34.939
13:10:41.200
+0.121
52.637
5
52.475
103.5
4:27.414
13:11:33.675
-0.033
52.508
6
52.359
103.8
5:19.773
13:12:26.034
+0.187
52.172
7
52.353
103.8
6:12.126
13:13:18.387
+0.145
52.208
8
52.620
103.2
7:04.746
13:14:11.007
+0.445
52.175
9
52.171
104.1
7:56.917
13:15:03.178
-0.083
52.254
10
51.999
104.5
8:48.916
13:15:55.177
-0.172
52.171
11
52.231
104.0
9:41.147
13:16:47.408
+0.071
52.160
12
52.212
104.0
10:33.359
13:17:39.620
-0.015
52.227