https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Karting/ROK
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Baby ROK - Wyścig czwarty
2022 | Karting
|
ROK CUP POLAND
V Runda
-
Słomczyn
, 9 - 10 lipca 2022
Michał Fijałkowski
Radosław Chrzanowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #10 Błażej KOSTRZEWA
2 - #42 Adam BRYŁA
3 - #51 Henryk ROMANOWSKI
4 - #24 Mikołaj WIĘCKOWSKI
5 - #86 Jan GARDZIELIK
6 - #16 Kacper KLUK
7 - #65 Adam MAJEK
8 - #8 Borys PIOTROWSKI
9 - #55 Kyrylo SYMENIUK
10 - #80 Makar PALSHYN
11 - #35 Ksawery DUDKOWSKI
12 - #25 Maciej FLISIŃSKI
13 - #56 Adam CHODACKI
14 - #12 Leonard KWIATKOWSKI
15 - #21 Aleksander PELIKAŃSKI
16 - #17 Szymon STUBIŃSKI
17 - #22 Lena SZYFTER
18 - #7 Antoni KALBARCZYK
19 - #33 Maksymilian CIEŚLAR
20 - #87 Jakub KUTY
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #10 Błażej KOSTRZEWA
3 - #51 Henryk ROMANOWSKI
4 - #24 Mikołaj WIĘCKOWSKI
5 - #86 Jan GARDZIELIK
6 - #16 Kacper KLUK
7 - #65 Adam MAJEK
8 - #8 Borys PIOTROWSKI
9 - #55 Kyrylo SYMENIUK
10 - #80 Makar PALSHYN
11 - #35 Ksawery DUDKOWSKI
12 - #25 Maciej FLISIŃSKI
13 - #56 Adam CHODACKI
14 - #12 Leonard KWIATKOWSKI
15 - #21 Aleksander PELIKAŃSKI
16 - #17 Szymon STUBIŃSKI
17 - #22 Lena SZYFTER
18 - #7 Antoni KALBARCZYK
19 - #33 Maksymilian CIEŚLAR
20 - #87 Jakub KUTY
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Błażej KOSTRZEWA
2.186
16:08:03.529
1
1:02.087
70.0
1:04.273
16:09:05.616
+0.654
1:01.433
2
1:00.964
71.3
2:05.237
16:10:06.580
+0.430
1:00.534
3
1:00.480
71.9
3:05.717
16:11:07.060
-0.152
1:00.632
4
1:00.613
71.7
4:06.330
16:12:07.673
+0.142
1:00.471
5
1:00.509
71.9
5:06.839
16:13:08.182
-0.130
1:00.639
6
1:00.511
71.9
6:07.350
16:14:08.693
+0.029
1:00.482