https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Wyścig trzeci
2022 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
II Runda
-
Słomczyn
, 7 - 8 maja 2022
Bartosz Czarkowski
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #297 Kacper TUROBOYSKI
2 - #219 Tomasz IBSEN
3 - #286 Yicheng QU
4 - #244 Karol KRÓL
5 - #232 Aleksander HORODYŃSKI
6 - #223 Adam SYDOR
7 - #239 Aleksander KRZESZOWSKI
8 - #255 Wiktoria KULESZA
9 - #262 Colin WAŻNY
10 - #222 Alan KLUZA
11 - #213 Nikodem PIĄTEK
12 - #227 Oliwier KOBIELA
13 - #211 Marcel MATYJEWICZ
14 - #212 Dawid ŻYDLEWSKI
15 - #204 Kacper SITKO
16 - #202 Mateusz RAJWA
17 - #200 Dominik ZIEMSKI
18 - #298 Miłosz CIEŚLIK
19 - #258 Juliusz PĄTKIEWICZ
20 - #285 Franciszek SULIMA
WK - #263 Morgan KNUDSEN
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #297 Kacper TUROBOYSKI
2 - #219 Tomasz IBSEN
3 - #286 Yicheng QU
4 - #244 Karol KRÓL
5 - #232 Aleksander HORODYŃSKI
6 - #223 Adam SYDOR
7 - #239 Aleksander KRZESZOWSKI
8 - #255 Wiktoria KULESZA
9 - #262 Colin WAŻNY
10 - #222 Alan KLUZA
11 - #213 Nikodem PIĄTEK
12 - #227 Oliwier KOBIELA
13 - #211 Marcel MATYJEWICZ
14 - #212 Dawid ŻYDLEWSKI
15 - #204 Kacper SITKO
16 - #202 Mateusz RAJWA
17 - #200 Dominik ZIEMSKI
18 - #298 Miłosz CIEŚLIK
20 - #285 Franciszek SULIMA
WK - #263 Morgan KNUDSEN
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper TUROBOYSKI
2.500
10:37:34.694
1
1:00.264
72.2
1:02.764
10:38:34.958
+3.836
56.428
2
55.154
78.8
1:57.918
10:39:30.112
+0.502
54.652
3
55.471
78.4
2:53.389
10:40:25.583
+2.058
53.413
4
57.360
75.8
3:50.749
10:41:22.943
+4.088
53.272
5
54.997
79.1
4:45.746
10:42:17.940
+1.700
53.297
6
55.764
78.0
5:41.510
10:43:13.704
+2.724
53.040
7
55.106
78.9
6:36.616
10:44:08.810
+2.142
52.964
8
54.832
79.3
7:31.448
10:45:03.642
+2.058
52.774
9
55.144
78.9
8:26.592
10:45:58.786
+2.334
52.810
10
55.238
78.7
9:21.830
10:46:54.024
+2.188
53.050
11
56.142
77.5
10:17.972
10:47:50.166
+3.064
53.078
12
55.176
78.8
11:13.148
10:48:45.342
+2.064
53.112
13
55.881
77.8
12:09.029
10:49:41.223
+2.273
53.608