https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini Max - Wyścig trzeci
2022 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
VII Runda
-
Poznań
, 8 - 9 października 2022
Michał Fijałkowski
Tomasz Kędziora
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #159 Aleksander ROGOWSKI
2 - #187 Franciszek BELUSIAK
3 - #169 Franciszek CEGIELSKI
4 - #171 Patryk MICHALIK
5 - #118 Filip KIJANOWSKI
6 - #193 Wiktor DUDEK
7 - #177 Marcel RUDNICKI
8 - #191 Jakub GASPAROVIC
9 - #104 Oliwier CHŁOPEK
10 - #167 Maksymilian LUPA
11 - #198 Alan JAKÓBIAK
12 - #160 Karol KALISZ
13 - #103 Martin SOLTYS
14 - #166 Amelia WYSZOMIRSKA
15 - #123 Natan RYBCZYŃSKI
16 - #174 Oliwier DUHR
17 - #133 Adrian RÓG
18 - #139 Borys BŁASZCZYK
19 - #196 Oliwier WRÓBEL
20 - #173 Kajetan KOISAR
21 - #121 Aleksander MROZIK
22 - #188 Maksymilian NOWAK
23 - #115 Michał SZPOTAŃSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #159 Aleksander ROGOWSKI
2 - #187 Franciszek BELUSIAK
3 - #169 Franciszek CEGIELSKI
4 - #171 Patryk MICHALIK
5 - #118 Filip KIJANOWSKI
6 - #193 Wiktor DUDEK
7 - #177 Marcel RUDNICKI
9 - #104 Oliwier CHŁOPEK
10 - #167 Maksymilian LUPA
11 - #198 Alan JAKÓBIAK
12 - #160 Karol KALISZ
13 - #103 Martin SOLTYS
14 - #166 Amelia WYSZOMIRSKA
15 - #123 Natan RYBCZYŃSKI
16 - #174 Oliwier DUHR
17 - #133 Adrian RÓG
18 - #139 Borys BŁASZCZYK
19 - #196 Oliwier WRÓBEL
20 - #173 Kajetan KOISAR
21 - #121 Aleksander MROZIK
22 - #188 Maksymilian NOWAK
23 - #115 Michał SZPOTAŃSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Aleksander ROGOWSKI
2.052
10:13:11.554
1
1:03.374
85.7
1:05.426
10:14:14.928
+2.316
1:01.058
2
1:00.173
90.3
2:05.599
10:15:15.101
+1.097
59.076
3
58.681
92.6
3:04.280
10:16:13.782
+0.325
58.356
4
58.772
92.4
4:03.052
10:17:12.554
+0.325
58.447
5
58.776
92.4
5:01.828
10:18:11.330
+0.771
58.005
6
57.664
94.2
5:59.492
10:19:08.994
+0.345
57.319
7
57.366
94.7
6:56.858
10:20:06.360
-0.271
57.637
8
57.574
94.4
7:54.432
10:21:03.934
-0.285
57.859
9
57.181
95.0
8:51.613
10:22:01.115
-0.538
57.719