https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Motocross/MSPC
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Quad Open - Wyścig pierwszy
2022 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
II Runda
-
Suchodół
, 19 czerwca 2022
Marian Dąbrowski
Mirosław Pleskot
Franc Lukaszewicz
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #469 Damian RAJCZYK
2 - #26 Gedimines VOLKOVICINS
3 - #46 Piotr SZCZECH
4 - #410 Kamil RABKOWSKI
5 - #214 Kacper KAŁUŻA
6 - #17 Artures BUREVICIUS
7 - #117 Kacper MIESZKOWSKI
8 - #12 Kamil SZCZECH
9 - #507 Bartłomiej KORYŁO
10 - #177 Marcin WOŹNIAK
11 - #202 Eveldas BUJANOUSKES
12 - #11 Eveldas MACIULIS
13 - #191 Patryk GOŃSKI
14 - #216 Adam PAJĄK
15 - #7 Kacper BUKOWSKI
16 - #34 Tomasz GOLIŃSKI
17 - #157 Jacek KORYŁO
18 - #76 Marcin JACAK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #469 Damian RAJCZYK
2 - #26 Gedimines VOLKOVICINS
3 - #46 Piotr SZCZECH
4 - #410 Kamil RABKOWSKI
5 - #214 Kacper KAŁUŻA
6 - #17 Artures BUREVICIUS
8 - #12 Kamil SZCZECH
9 - #507 Bartłomiej KORYŁO
10 - #177 Marcin WOŹNIAK
11 - #202 Eveldas BUJANOUSKES
12 - #11 Eveldas MACIULIS
13 - #191 Patryk GOŃSKI
14 - #216 Adam PAJĄK
15 - #7 Kacper BUKOWSKI
16 - #34 Tomasz GOLIŃSKI
17 - #157 Jacek KORYŁO
18 - #76 Marcin JACAK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Damian RAJCZYK
1
37.770
14:10:55.696
2
1:42.111
63.5
2:19.881
14:12:37.807
+3.989
1:38.122
3
1:42.843
63.0
4:02.724
14:14:20.650
+6.643
1:36.200
4
1:40.093
64.7
5:42.817
14:16:00.743
+4.331
1:35.762
5
1:38.267
65.9
7:21.084
14:17:39.010
+1.926
1:36.341
6
2:02.363
53.0
9:23.447
14:19:41.373
+24.411
1:37.952
7
1:40.326
64.6
11:03.773
14:21:21.699
+1.818
1:38.508
8
1:41.823
63.6
12:45.596
14:23:03.522
+3.276
1:38.547
9
1:42.946
62.9
14:28.542
14:24:46.468
+4.667
1:38.279
10
1:43.206
62.8
16:11.748
14:26:29.674
+4.321
1:38.885
11
1:43.034
62.9
17:54.782
14:28:12.708
+5.120
1:37.914
12
1:45.259
61.6
19:40.041
14:29:57.967
+5.615
1:39.644
13
1:43.963
62.3
21:24.004
14:31:41.930
+4.079
1:39.884
14
1:43.471
62.6
23:07.475
14:33:25.401
+2.375
1:41.096
15
1:45.075
61.7
24:52.550
14:35:10.476
+3.580
1:41.495
16
1:44.745
61.9
26:37.295
14:36:55.221
+0.679
1:44.066