https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Junior - Wyścig pierwszy
2022 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
I Runda
-
Opatówko
, 23 kwietnia 2022
Kamil Kennemann
Krzysztof Marchewka
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #708 Filip SENIUK
2 - #102 Kacper STOKOWSKI
3 - #28 Gabriel GLINKA
4 - #468 Paweł ZARZECKI
5 - #73 Jakub SZYMAŃSKI
6 - #99 Mikołaj ZADWORNY
7 - #12 Mateusz STASZAK
8 - #407 Daniel WOJEWÓDZKI
9 - #250 Mikołaj ARTYM
10 - #557 Antoni MICHALSKI
11 - #18 Mateusz KULCZYK
12 - #159 Florian BOCKLER
13 - #72 Piotr DEMBOWY
14 - #40 Eryk BORECKI
15 - #47 Franciszek PASTWA
16 - #96 Nikodem MIKOŁAJCZYK
17 - #7 Nicolas KRAFT
18 - #404 Dawid DANIELEWSKI
19 - #19 Filip MĘDRALA
20 - #502 Mikołaj BARCZYŃSKI
21 - #68 Dominik WILCZEK
22 - #17 Miłosz SEROCKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #708 Filip SENIUK
2 - #102 Kacper STOKOWSKI
3 - #28 Gabriel GLINKA
5 - #73 Jakub SZYMAŃSKI
6 - #99 Mikołaj ZADWORNY
7 - #12 Mateusz STASZAK
8 - #407 Daniel WOJEWÓDZKI
9 - #250 Mikołaj ARTYM
10 - #557 Antoni MICHALSKI
11 - #18 Mateusz KULCZYK
12 - #159 Florian BOCKLER
13 - #72 Piotr DEMBOWY
14 - #40 Eryk BORECKI
15 - #47 Franciszek PASTWA
16 - #96 Nikodem MIKOŁAJCZYK
17 - #7 Nicolas KRAFT
18 - #404 Dawid DANIELEWSKI
19 - #19 Filip MĘDRALA
20 - #502 Mikołaj BARCZYŃSKI
21 - #68 Dominik WILCZEK
22 - #17 Miłosz SEROCKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Filip SENIUK
14.666
14:02:53.038
1
1:48.496
51.4
2:03.162
14:04:41.534
+3.202
1:45.294
2
1:45.104
53.1
3:48.266
14:06:26.638
+2.333
1:42.771
3
1:45.511
52.9
5:33.777
14:08:12.149
+4.544
1:40.967
4
1:45.960
52.7
7:19.737
14:09:58.109
+2.330
1:43.630
5
1:48.217
51.6
9:07.954
14:11:46.326
+5.953
1:42.264
6
1:46.617
52.3
10:54.571
14:13:32.943
+3.052
1:43.565
7
1:47.667
51.8
12:42.238
14:15:20.610
+5.332
1:42.335
8
1:46.556
52.4
14:28.794
14:17:07.166
+2.792
1:43.764
9
1:45.662
52.8
16:14.456
14:18:52.828
+3.102
1:42.560
10
1:46.029
52.6
18:00.485
14:20:38.857
+4.858
1:41.171
11
1:49.579
50.9
19:50.064
14:22:28.436
+6.917
1:42.662
12
1:48.051
51.6
21:38.115
14:24:16.487
+4.728
1:43.323
13
1:48.756
51.3
23:26.871
14:26:05.243
+6.703
1:42.053
14
1:47.057
52.1
25:13.928
14:27:52.300
+4.177
1:42.880