https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Karting/Inne
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Wyścig pierwszy
2023 | Karting
|
Pozostałe
4 Memoriał IM. HENRYKA ŚRÓDECKIEGO ROTAX MAX CHALLENGE POLAND BONUS CUP
-
Poznań
, 18 - 19 marca 2023
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #232 Aleksander HORODYŃSKI
2 - #279 Franciszek CEGIELSKI
3 - #284 Jan STENCEL
4 - #212 Jakub KIWALSKI
5 - #201 Alan KLUZA
6 - #213 Oskar CHMIEL
7 - #208 Amelia WYSZOMIRSKA
8 - #267 Maksymilian LUPA
9 - #285 Franciszek SULIMA
10 - #246 Igor KUCZYŃSKI
11 - #271 Patryk MICHALIK
12 - #211 Oliwier CHŁOPEK
13 - #288 Maksymilian NOWAK
14 - #222 Aleksander MROZIK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #232 Aleksander HORODYŃSKI
2 - #279 Franciszek CEGIELSKI
3 - #284 Jan STENCEL
4 - #212 Jakub KIWALSKI
5 - #201 Alan KLUZA
6 - #213 Oskar CHMIEL
7 - #208 Amelia WYSZOMIRSKA
8 - #267 Maksymilian LUPA
9 - #285 Franciszek SULIMA
10 - #246 Igor KUCZYŃSKI
12 - #211 Oliwier CHŁOPEK
13 - #288 Maksymilian NOWAK
14 - #222 Aleksander MROZIK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Aleksander HORODYŃSKI
1.418
12:37:22.845
1
56.210
96.6
57.628
12:38:19.055
+0.884
55.326
2
54.137
100.3
1:51.765
12:39:13.192
+0.083
54.054
3
53.281
102.0
2:45.046
12:40:06.473
-0.612
53.893
4
56.503
96.1
3:41.549
12:41:02.976
+2.301
54.202
5
54.130
100.4
4:35.679
12:41:57.106
+0.669
53.461
6
52.599
103.3
5:28.278
12:42:49.705
-1.073
53.672
7
54.730
99.3
6:23.008
12:43:44.435
+1.794
52.936
8
53.363
101.8
7:16.371
12:44:37.798
+0.617
52.746
9
52.605
103.3
8:08.976
12:45:30.403
-0.529
53.134
10
53.260
102.0
9:02.236
12:46:23.663
-0.949
54.209
11
54.741
99.2
9:56.977
12:47:18.404
-1.174
55.915