https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Karting/ROK
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Baby ROK - Wyścig trzeci
2023 | Karting
|
ROK CUP POLAND
VI Runda
-
Słomczyn
, 29 - 30 lipca 2023
Michał Fijałkowski
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #21 Aleksander PELIKAŃSKI
2 - #86 Jan GARDZIELIK
3 - #8 Borys PIOTROWSKI
4 - #24 Mikołaj WIĘCKOWSKI
5 - #22 Lena SZYFTER
6 - #17 Szymon STUBIŃSKI
7 - #26 Aleksander CZUB
8 - #33 Maksymilian CIEŚLAR
9 - #15 Natan LUKAS
10 - #44 Antoni CZERNIAK
11 - #19 Igor KNAST
12 - #10 Grzegorz MARDZIEL
13 - #1 Beniamin WÓJCIK
14 - #95 Dominik WÓJCIK
15 - #66 Henryk DOMŻAŁA
16 - #50 Ryszard KOCIK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #21 Aleksander PELIKAŃSKI
2 - #86 Jan GARDZIELIK
3 - #8 Borys PIOTROWSKI
4 - #24 Mikołaj WIĘCKOWSKI
5 - #22 Lena SZYFTER
6 - #17 Szymon STUBIŃSKI
7 - #26 Aleksander CZUB
8 - #33 Maksymilian CIEŚLAR
9 - #15 Natan LUKAS
10 - #44 Antoni CZERNIAK
11 - #19 Igor KNAST
12 - #10 Grzegorz MARDZIEL
13 - #1 Beniamin WÓJCIK
15 - #66 Henryk DOMŻAŁA
16 - #50 Ryszard KOCIK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Aleksander PELIKAŃSKI
1.893
10:44:26.726
1
1:03.038
69.0
1:04.931
10:45:29.764
+1.403
1:01.635
2
1:03.701
68.3
2:08.632
10:46:33.465
+2.700
1:01.001
3
1:04.512
67.4
3:13.144
10:47:37.977
+3.582
1:00.930
4
1:03.510
68.5
4:16.654
10:48:41.487
+2.718
1:00.792
5
1:03.387
68.6
5:20.041
10:49:44.874
+2.585
1:00.802
6
1:03.507
68.5
6:23.548
10:50:48.381
+1.683
1:01.824