https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Karting/ROK
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior ROK GP - Trening dowolny III
2023 | Karting
|
ROK CUP POLAND
VI Runda
-
Słomczyn
, 29 - 30 lipca 2023
Michał Fijałkowski
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #227 Oliwier KOBIELA
2 - #277 Mikołaj KANIA
3 - #228 Maksymilian ANGELARD
4 - #246 Franciszek CZAPLA
5 - #222 Aleksander RUTA
6 - #256 Antoni MAKUCH
7 - #203 Piotr ORZECHOWSKI
8 - #499 Antoni BAL
9 - #255 Tomasz KWIATKOWSKI
10 - #454 Konrad CZARNECKI
11 - #477 Daniel ZAJĄC
12 - #267 Jan WĄŻ-AMBROŻEWICZ
13 - #237 Piotr CZAJA
14 - #261 Ewa BANACH
15 - #444 Alicja OLESIŃSKA
16 - #221 Adam NOWOSIELSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #227 Oliwier KOBIELA
3 - #228 Maksymilian ANGELARD
4 - #246 Franciszek CZAPLA
5 - #222 Aleksander RUTA
6 - #256 Antoni MAKUCH
7 - #203 Piotr ORZECHOWSKI
8 - #499 Antoni BAL
9 - #255 Tomasz KWIATKOWSKI
10 - #454 Konrad CZARNECKI
11 - #477 Daniel ZAJĄC
12 - #267 Jan WĄŻ-AMBROŻEWICZ
13 - #237 Piotr CZAJA
14 - #261 Ewa BANACH
15 - #444 Alicja OLESIŃSKA
16 - #221 Adam NOWOSIELSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Oliwier KOBIELA
2:33.337
11:14:51.701
1
52.675
82.6
3:26.012
11:15:44.376
-0.548
53.223
2
51.636
84.2
4:17.648
11:16:36.012
+0.170
51.466
3
51.222
84.9
5:08.870
11:17:27.234
+0.339
50.883
4
50.760
85.7
5:59.630
11:18:17.994
+0.083
50.677
5
50.797
85.6
6:50.427
11:19:08.791
+0.432
50.365
6
50.704
85.8
7:41.131
11:19:59.495
+0.239
50.465
7
50.342
86.4
8:31.473
11:20:49.837
-0.107
50.449
8
50.507
86.1
9:21.980
11:21:40.344
+0.101
50.406
9
50.594
86.0
10:12.574
11:22:30.938
-0.498
51.092
10
50.342
86.4
11:02.916
11:23:21.280
+0.288
50.054
11
50.152
86.7
11:53.068
11:24:11.432
+0.195
49.957