https://wyniki.motoresults.pl/pl/2023/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
DD2 Max - Wyścig trzeci
2023 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
I Runda
-
Poznań
, 25 - 26 marca 2023
Bartosz Czarkowski
Maksymilian Michalski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #465 David AULEJTNER
2 - #410 Jan FROST
3 - #455 Dawid MAŚLAKIEWICZ
4 - #588 Marek KUKLIŃSKI
5 - #560 Marek ZBIGNIEW
6 - #541 Sławomir MURAŃSKI
7 - #424 Dawid ŻYDLEWSKI
8 - #577 Daniel ZAJĄC
9 - #402 Kornelia OLKUCKA
10 - #596 Sławomir WESOŁOWSKI
11 - #553 Rafał WYRZYKIEWICZ
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #465 David AULEJTNER
2 - #410 Jan FROST
4 - #588 Marek KUKLIŃSKI
5 - #560 Marek ZBIGNIEW
6 - #541 Sławomir MURAŃSKI
7 - #424 Dawid ŻYDLEWSKI
8 - #577 Daniel ZAJĄC
9 - #402 Kornelia OLKUCKA
10 - #596 Sławomir WESOŁOWSKI
11 - #553 Rafał WYRZYKIEWICZ
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
David AULEJTNER
2.213
12:47:54.871
1
1:05.313
83.2
1:07.526
12:49:00.184
+2.191
1:03.122
2
1:04.828
83.8
2:12.354
12:50:05.012
+2.661
1:02.167
3
1:04.290
84.5
3:16.644
12:51:09.302
+1.608
1:02.682
4
1:04.366
84.4
4:21.010
12:52:13.668
+2.021
1:02.345
5
1:03.851
85.1
5:24.861
12:53:17.519
+1.359
1:02.492
6
1:03.151
86.0
6:28.012
12:54:20.670
-1.229
1:04.380
7
1:03.354
85.7
7:31.366
12:55:24.024
+0.321
1:03.033
8
1:02.775
86.5
8:34.141
12:56:26.799
-1.747
1:04.522
9
1:02.135
87.4
9:36.276
12:57:28.934
-1.153
1:03.288
10
1:01.852
87.8
10:38.128
12:58:30.786
+1.619
1:00.233
11
1:03.156
86.0
11:41.284
12:59:33.942
+2.439
1:00.717
12
1:02.825
86.5
12:44.109
13:00:36.767
+0.581
1:02.244
13
1:02.936
86.3
13:47.045
13:01:39.703
-1.640
1:04.576