https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Karting/Inne
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Wyścig trzeci
2024 | Karting
|
Pozostałe
BONUS CUP Rotax Max Challenge Poland
-
Bydgoszcz
, 16 - 17 marca 2024
Michał Fijałkowski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #234 Marcel POPAKUL
2 - #284 Jan STENCEL
3 - #222 Aleksander MROZIK
4 - #288 Maksymilian NOWAK
5 - #248 Tymon TRYNKA
6 - #227 Szymon MAJEWSKI
7 - #257 Eryk KOZŁOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #234 Marcel POPAKUL
2 - #284 Jan STENCEL
3 - #222 Aleksander MROZIK
5 - #248 Tymon TRYNKA
6 - #227 Szymon MAJEWSKI
7 - #257 Eryk KOZŁOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcel POPAKUL
1.049
10:31:32.132
1
1:05.602
55.8
1:06.651
10:32:37.734
+2.677
1:02.925
2
1:02.218
58.8
2:08.869
10:33:39.952
+0.349
1:01.869
3
1:02.146
58.9
3:11.015
10:34:42.098
+0.665
1:01.481
4
1:01.941
59.1
4:12.956
10:35:44.039
+0.793
1:01.148
5
1:02.102
59.0
5:15.058
10:36:46.141
+0.839
1:01.263
6
1:02.066
59.0
6:17.124
10:37:48.207
+1.023
1:01.043
7
1:01.889
59.2
7:19.013
10:38:50.096
+1.254
1:00.635
8
1:01.881
59.2
8:20.894
10:39:51.977
+0.978
1:00.903
9
1:02.070
59.0
9:22.964
10:40:54.047
+0.997
1:01.073
10
1:01.871
59.2
10:24.835
10:41:55.918
+1.103
1:00.768
11
1:01.862
59.2
11:26.697
10:42:57.780
+1.426
1:00.436
12
1:01.676
59.4
12:28.373
10:43:59.456
+1.087
1:00.589
13
1:01.619
59.4
13:29.992
10:45:01.075
+0.910
1:00.709
14
1:01.992
59.1
14:31.984
10:46:03.067
+1.685
1:00.307
15
1:01.846
59.2
15:33.830
10:47:04.913
+1.036
1:00.810