https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Karting/Inne
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior Max - Wyścig trzeci
2024 | Karting
|
Pozostałe
BONUS CUP Rotax Max Challenge Poland
-
Bydgoszcz
, 16 - 17 marca 2024
Michał Fijałkowski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Decyzje
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #319 Tomasz IBSEN
2 - #301 Alan KLUZA
3 - #333 Victor WOJTAN
4 - #313 Laura ŁABAN
5 - #321 Maja ROST
6 - #377 Kinga SALA
7 - #370 Emma FERDIN
8 - #327 Phillip HABER
WK - #322 Krzysztof DUDEK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #319 Tomasz IBSEN
2 - #301 Alan KLUZA
3 - #333 Victor WOJTAN
4 - #313 Laura ŁABAN
5 - #321 Maja ROST
6 - #377 Kinga SALA
7 - #370 Emma FERDIN
8 - #327 Phillip HABER
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz IBSEN
2.204
11:10:35.401
1
1:04.721
56.6
1:06.925
11:11:40.122
+5.792
58.929
2
1:01.474
59.6
2:08.399
11:12:41.596
+3.412
58.062
3
1:00.354
60.7
3:08.753
11:13:41.950
+2.430
57.924
4
59.961
61.1
4:08.714
11:14:41.911
+2.232
57.729
5
1:01.347
59.7
5:10.061
11:15:43.258
+3.407
57.940
6
1:00.071
60.9
6:10.132
11:16:43.329
+2.483
57.588
7
58.959
62.1
7:09.091
11:17:42.288
+1.561
57.398
8
58.743
62.3
8:07.834
11:18:41.031
+1.465
57.278
9
58.152
63.0
9:05.986
11:19:39.183
+0.796
57.356
10
58.127
63.0
10:04.113
11:20:37.310
+1.097
57.030
11
59.666
61.4
11:03.779
11:21:36.976
+2.503
57.163
12
59.711
61.3
12:03.490
11:22:36.687
+2.697
57.014
13
57.950
63.2
13:01.440
11:23:34.637
+1.178
56.772
14
58.407
62.7
13:59.847
11:24:33.044
+1.639
56.768
15
57.473
63.7
14:57.320
11:25:30.517
+0.949
56.524
16
58.650
62.4
15:55.970
11:26:29.167
+2.347
56.303
17
56.368
65.0
16:52.338
11:27:25.535
+0.118
56.250