https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Micro Max - Wyścig drugi
2024 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
I Runda
-
Bydgoszcz
, 23 - 24 marca 2024
Bartosz Czarkowski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #94 Jan WOŹNIAK
2 - #44 Ignacy JAROSZEWICZ
3 - #12 Leonard KWIATKOWSKI
4 - #31 Teodor ŚRODKA-MIKICIUK
5 - #75 Tadeusz BANDURSKI
6 - #1 Maksymilian RACZKOWSKI
7 - #2 Radosław CZERNICKI
8 - #71 Szymon STUBIŃSKI
9 - #16 Artur ERNST
10 - #26 Tymoteusz PIĘTA
11 - #99 Kajetan LASKOWSKI
12 - #63 Maxymilian GRZYBOWSKI
13 - #7 Patryk KOWALCZYK
14 - #17 Maximilian SAFARZYŃSKI
15 - #35 Filip BABIARZ
WK - #33 Kacper SZCZYTOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #94 Jan WOŹNIAK
2 - #44 Ignacy JAROSZEWICZ
3 - #12 Leonard KWIATKOWSKI
4 - #31 Teodor ŚRODKA-MIKICIUK
5 - #75 Tadeusz BANDURSKI
7 - #2 Radosław CZERNICKI
8 - #71 Szymon STUBIŃSKI
9 - #16 Artur ERNST
10 - #26 Tymoteusz PIĘTA
11 - #99 Kajetan LASKOWSKI
12 - #63 Maxymilian GRZYBOWSKI
13 - #7 Patryk KOWALCZYK
14 - #17 Maximilian SAFARZYŃSKI
15 - #35 Filip BABIARZ
WK - #33 Kacper SZCZYTOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan WOŹNIAK
2.391
16:18:13.201
1
1:06.925
54.7
1:09.316
16:19:20.126
+1.597
1:05.328
2
1:05.707
55.7
2:15.023
16:20:25.833
+1.012
1:04.695
3
1:05.550
55.9
3:20.573
16:21:31.383
+0.639
1:04.911
4
1:10.674
51.8
4:31.247
16:22:42.057
+5.500
1:05.174
5
1:05.822
55.6
5:37.069
16:23:47.879
+0.760
1:05.062
6
1:06.446
55.1
6:43.515
16:24:54.325
+1.122
1:05.324
7
1:06.792
54.8
7:50.307
16:26:01.117
+1.707
1:05.085
8
1:06.261
55.3
8:56.568
16:27:07.378
+1.300
1:04.961
9
1:06.396
55.1
10:02.964
16:28:13.774
+1.224
1:05.172
10
1:06.907
54.7
11:09.871
16:29:20.681
+1.851
1:05.056