https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini Max - Wyścig trzeci
2024 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
I Runda
-
Bydgoszcz
, 23 - 24 marca 2024
Bartosz Czarkowski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #117 Aleksander RACZKOWSKI
2 - #153 Martin SOLTYS
3 - #184 Michał ZAJĄC
4 - #101 Wojciech KAPUSTA
5 - #113 Jakub KUTY
6 - #133 Borys MALIGRANDA
7 - #171 Jan WÓJTOWICZ
8 - #166 Vincent ZARAJCZYK
9 - #123 Antoni WARZECHA
10 - #164 Wiktor MAŁACHWIEJCZYK
11 - #155 Jakub COPIUK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #117 Aleksander RACZKOWSKI
2 - #153 Martin SOLTYS
3 - #184 Michał ZAJĄC
5 - #113 Jakub KUTY
6 - #133 Borys MALIGRANDA
7 - #171 Jan WÓJTOWICZ
8 - #166 Vincent ZARAJCZYK
9 - #123 Antoni WARZECHA
10 - #164 Wiktor MAŁACHWIEJCZYK
11 - #155 Jakub COPIUK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Aleksander RACZKOWSKI
1.355
10:02:13.658
1
54.698
66.9
56.053
10:03:08.356
+1.557
53.141
2
51.275
71.4
1:47.328
10:03:59.631
+0.377
50.898
3
50.915
71.9
2:38.243
10:04:50.546
+0.285
50.630
4
50.445
72.6
3:28.688
10:05:40.991
+0.303
50.142
5
50.845
72.0
4:19.533
10:06:31.836
+0.597
50.248
6
51.145
71.6
5:10.678
10:07:22.981
+0.695
50.450
7
51.250
71.4
6:01.928
10:08:14.231
+0.836
50.414
8
51.560
71.0
6:53.488
10:09:05.791
+1.762
49.798
9
50.901
71.9
7:44.389
10:09:56.692
+0.949
49.952
10
50.560
72.4
8:34.949
10:10:47.252
+0.489
50.071
11
50.463
72.6
9:25.412
10:11:37.715
+0.648
49.815
12
50.623
72.3
10:16.035
10:12:28.338
+0.815
49.808