https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior Max - Wyścig czwarty
2024 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
I Runda
-
Bydgoszcz
, 23 - 24 marca 2024
Bartosz Czarkowski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #319 Tomasz IBSEN
2 - #382 Patryk DONICA
3 - #301 Alan KLUZA
4 - #321 Maja ROST
5 - #333 Victor WOJTAN
6 - #377 Kinga SALA
7 - #313 Laura ŁABAN
8 - #327 Phillip HABER
9 - #322 Krzysztof DUDEK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #319 Tomasz IBSEN
2 - #382 Patryk DONICA
3 - #301 Alan KLUZA
4 - #321 Maja ROST
5 - #333 Victor WOJTAN
7 - #313 Laura ŁABAN
8 - #327 Phillip HABER
9 - #322 Krzysztof DUDEK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz IBSEN
1.928
12:35:47.267
1
48.743
75.1
50.671
12:36:36.010
+1.629
47.114
2
46.543
78.7
1:37.214
12:37:22.553
+1.441
45.102
3
46.676
78.4
2:23.890
12:38:09.229
+1.846
44.830
4
46.259
79.1
3:10.149
12:38:55.488
+1.542
44.717
5
46.061
79.5
3:56.210
12:39:41.549
+1.196
44.865
6
45.707
80.1
4:41.917
12:40:27.256
+0.824
44.883
7
45.546
80.4
5:27.463
12:41:12.802
+0.704
44.842
8
46.008
79.6
6:13.471
12:41:58.810
+1.374
44.634
9
46.889
78.1
7:00.360
12:42:45.699
+2.318
44.571
10
46.629
78.5
7:46.989
12:43:32.328
+1.767
44.862
11
45.737
80.0
8:32.726
12:44:18.065
+1.094
44.643
12
45.707
80.1
9:18.433
12:45:03.772
+1.063
44.644
13
45.467
80.5
10:03.900
12:45:49.239
+0.817
44.650
14
45.458
80.5
10:49.358
12:46:34.697
+0.776
44.682
15
45.894
79.8
11:35.252
12:47:20.591
+1.330
44.564
16
45.547
80.4
12:20.799
12:48:06.138
+0.895
44.652
17
45.315
80.8
13:06.114
12:48:51.453
+0.765
44.550