https://wyniki.motoresults.pl/ru/2015/Enduro/PP
Live!
Season 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Lubelskie Regional International Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Łódź Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Кубок Силезии и Опольской области
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
MACEC
Western Pomerania Championship
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
International Poland Championship
ROK Cup
ROTAX Cup
Children and Youth Competition
Easykart Cup
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
Polish Cup
Folkrace
Folkrace
Bydgoszcz Regional Championship
Wrack Race
Wrack Race
Warsaw Regional Championship
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
E2/E3 - Гонка 2
2015 | Enduro
|
Polish Cup
V i VI Runda Pucharu Polski
-
Malechowo
, 19 июля 2015
Marek Sikora
Waldemar Iracki
Grzegorz Ostrowski
Results
Lap times
All laptimes
Choose competitor
1 - #270 Bartłomiej Tabin
2 - #48 Bartłomiej Jończyk
3 - #247 Dariusz Nalewajek
4 - #57 Tomasz Kotula
5 - #257 Adam Kopa
6 - #393 Krzysztof Rychel
7 - #234 Łukasz Gajos
8 - #180 Przemysław Popławski
9 - #929 Dawid Pietraszek
10 - #75 Adam Pluta
11 - #182 Filip Pawluśkiewicz
12 - #97 Łukasz Trzepizur
DNF - #309 Tomasz Kuźniewski
DNF - #63 Marcin Szewczyk
DNS - #20 Mariusz Grażewicz
Сравни время кругов с
1 - #270 Bartłomiej Tabin
2 - #48 Bartłomiej Jończyk
3 - #247 Dariusz Nalewajek
4 - #57 Tomasz Kotula
5 - #257 Adam Kopa
6 - #393 Krzysztof Rychel
7 - #234 Łukasz Gajos
8 - #180 Przemysław Popławski
9 - #929 Dawid Pietraszek
10 - #75 Adam Pluta
11 - #182 Filip Pawluśkiewicz
DNF - #309 Tomasz Kuźniewski
DNF - #63 Marcin Szewczyk
DNS - #20 Mariusz Grażewicz
Timeline
Время
Час
Другие
Bartłomiej Tabin
START
10:27:16.130
ST1
12:05.770
10:57:02.510
+2:47.290
9:18.480
ST2
12:07.810
11:27:02.870
+2:29.260
9:38.550
PKC1
11:37:08.750
ST3
15:02.320
12:09:25.520
+5:42.380
9:19.940
ST4
12:39.130
12:40:21.840
+3:00.360
9:38.770
PKC2
12:47:08.970
ST5
13:24.440
13:21:04.700
+4:09.380
9:15.060
ST6
13:16.740
13:52:00.490
+3:30.800
9:45.940
PKC3
13:57:07.460
ST7
13:35.010
14:36:10.420
+4:04.980
9:30.030
ST8
13:55.550
15:10:06.750
+3:42.480
10:13.070
FINISH
15:10:40.110