https://wyniki.motoresults.pl/ru/2016/Karting/ROTAX
Live!
Season 2016
2016
Motocykle
Motocross
Motocross
World Championship
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Szczecin Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Łódź Regional Championship
Кубок Силезии и Опольской области
MXDG Cup
KTM Enduro Race Extreme
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Supercross
Supercross
King of Poland
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Karting
Karting
Karting
Polish Championship
ROK Cup
ROTAX Cup
Children and Youth Competition
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ Rallycross
Polish Championship
Polish Cup
OPONEO Cup
Warsaw Regional Championship
Rally
Rally
Авто Слалом
6h rally
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Micro Max - Qualifying Practice I
2016 | Karting
|
ROTAX Cup
I Runda Pucharu Rotax MAX Challenge Poland
-
Zielona Góra
, 16 апреля 2016
Lechosław Dudka
Rafal Filipiak
Szymon Sudrawski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #76 Bartłomiej Piekutowski
2 - #49 Filip Matejczyk
3 - #11 Karol Pasiewicz
4 - #2 Karol Litwiniec
5 - #7 Axel Kożuchowski
6 - #74 Oskar Sitek
7 - #9 Oskar Pomorski
8 - #21 Maciej Gładysz
9 - #55 Dawid Maślakiewicz
10 - #78 Kacper Rogala
11 - #69 Borys Rogala
12 - #17 Gleb Protasov
13 - #58 Szymon Szerszeń
14 - #23 Natalia Gładysz
15 - #79 Jan Jóźwiak
16 - #99 Jonathan Madden
17 - #6 Szymon Szostak
18 - #27 Rostislav Kostyna
19 - #62 Maksymilian Mazurkiewicz
20 - #77 Maksymilian Obst
21 - #10 Antoni Derebecki
22 - #12 Maksym Burczenik
23 - #33 Edgar Anpilogov
24 - #71 Vlad Vodolaga
Сравни время кругов с
1 - #76 Bartłomiej Piekutowski
2 - #49 Filip Matejczyk
3 - #11 Karol Pasiewicz
4 - #2 Karol Litwiniec
5 - #7 Axel Kożuchowski
6 - #74 Oskar Sitek
7 - #9 Oskar Pomorski
8 - #21 Maciej Gładysz
9 - #55 Dawid Maślakiewicz
10 - #78 Kacper Rogala
11 - #69 Borys Rogala
12 - #17 Gleb Protasov
13 - #58 Szymon Szerszeń
14 - #23 Natalia Gładysz
15 - #79 Jan Jóźwiak
17 - #6 Szymon Szostak
18 - #27 Rostislav Kostyna
19 - #62 Maksymilian Mazurkiewicz
20 - #77 Maksymilian Obst
21 - #10 Antoni Derebecki
22 - #12 Maksym Burczenik
23 - #33 Edgar Anpilogov
24 - #71 Vlad Vodolaga
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Bartłomiej Piekutowski
44.318
11:30:49.897
1
52.081
72.0
1:36.399
11:31:41.978
+2.371
49.710
2
51.356
73.0
2:27.755
11:32:33.334
+2.958
48.398
3
50.985
73.6
3:18.740
11:33:24.319
+2.590
48.395
4
57.129
65.7
4:15.869
11:34:21.448
+8.599
48.530
5
51.465
72.9
5:07.334
11:35:12.913
+0.551
50.914
6
50.582
74.2
5:57.916
11:36:03.495
+2.121
48.461
7
49.959
75.1
6:47.875
11:36:53.454
+1.205
48.754
8
50.023
75.0
7:37.898
11:37:43.477
+0.238
49.785
9
50.046
75.0
8:27.944
11:38:33.523
+1.446
48.600