https://wyniki.motoresults.pl/ru/2019/Motocross/Inne
Live!
Season 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Szczecin Regional Championship
Чампионат Любуского Округа
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Polish Cup
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Polish Cup
Bydgoszcz Regional Championship
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Children and Youth Competition
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
OPONEO Polish Championship
Lithuanian Championship
Race
Race
Авто Слалом
VSR
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Licencja B + C - Гонка 2
2019 | Motocross
|
Other
Puchar Burmistrza Ornety
-
Orneta
, 9 июня 2019
Marian Ciężkowski
Ireneusz Wiszniak
Grzegorz Ostrowski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #86 Michał ŁAPIEJKO
2 - #95 Tomasz ŻULEWSKI
3 - #5 Dominik WINCKIEWICZ
4 - #43 Krzysztof SARTANOWICZ
5 - #344 Tomasz STELMASZYK
6 - #151 Marcin FIEDORCZYK
7 - #92 Dawid KRYSIK
8 - #181 Michał SZRAM
9 - #149 Maciej JAKIMCZUK
10 - #193 Rafał FARASIEWICZ
11 - #203 Kacper BŁASZAK
12 - #206 Michał LEŚNIEWSKI
13 - #98 Patrizio BOGGERO
14 - #412 Karol URBAN
15 - #124 Rafał KAMIŃSKI
16 - #811 Adam GALON
17 - #133 Krystian LICZNERSKI
18 - #113 Anna JABŁOŃSKA
19 - #882 Bartosz BURAK
20 - #68 Radosław WARDYN
Сравни время кругов с
1 - #86 Michał ŁAPIEJKO
2 - #95 Tomasz ŻULEWSKI
3 - #5 Dominik WINCKIEWICZ
4 - #43 Krzysztof SARTANOWICZ
5 - #344 Tomasz STELMASZYK
6 - #151 Marcin FIEDORCZYK
7 - #92 Dawid KRYSIK
8 - #181 Michał SZRAM
9 - #149 Maciej JAKIMCZUK
11 - #203 Kacper BŁASZAK
12 - #206 Michał LEŚNIEWSKI
13 - #98 Patrizio BOGGERO
14 - #412 Karol URBAN
15 - #124 Rafał KAMIŃSKI
16 - #811 Adam GALON
17 - #133 Krystian LICZNERSKI
18 - #113 Anna JABŁOŃSKA
19 - #882 Bartosz BURAK
20 - #68 Radosław WARDYN
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Michał ŁAPIEJKO
17:38:12.175
1
2:17.335
17:43:06.724
2
2:10.160
44.3
4:27.495
17:45:16.884
+11.847
1:58.313
3
2:10.937
44.0
6:38.432
17:47:27.821
+15.347
1:55.590
4
2:09.556
44.5
8:47.988
17:49:37.377
+12.326
1:57.230
5
2:09.819
44.4
10:57.807
17:51:47.196
+10.112
1:59.707
6
2:10.244
44.2
13:08.051
17:53:57.440
+10.162
2:00.082
7
2:13.049
43.3
15:21.100
17:56:10.489
+13.334
1:59.715
8
2:12.274
43.5
17:33.374
17:58:22.763
+11.334
2:00.940
9
2:12.096
43.6
19:45.470
18:00:34.859
+12.406
1:59.690
10
2:13.031
43.3
21:58.501
18:02:47.890
+10.286
2:02.745