https://wyniki.motoresults.pl/ru/2019/PitBike/PP
Live!
Season 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Szczecin Regional Championship
Чампионат Любуского Округа
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Polish Cup
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Polish Cup
Bydgoszcz Regional Championship
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Children and Youth Competition
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
OPONEO Polish Championship
Lithuanian Championship
Race
Race
Авто Слалом
VSR
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
STOCK 90 - Квалификационная тренировка
2019 | PitBike
|
Polish Cup
II Runda
-
Toruń
, 8 июня 2019
Wiesław Szafrański
Łukasz Pawlikowski
Arkadiusz Zawisza
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #121 Maksymilian PAWEŁCZAK
2 - #993 Igor TESKE
3 - #96 Jakub STANKIEWICZ
4 - #552 Jeremiasz WOJCIECHOWSKI
5 - #489 Bartosz DEREK
6 - #98 Maksymilian PALMOWSKI
7 - #599 Bartosz BAMBECKI
8 - #270 Hubert GRABOWSKI
9 - #500 Michał BURZYŃSKI
10 - #247 Tomasz RACZEK
11 - #56 Kornel FRYC
12 - #515 Zuzia LEWANDOWSKA
13 - #110 Antonina ROGALSKA
14 - #20 Stanisław BRYŁA
15 - #529 Adrian KOZŁOWSKI
16 - #303 Kacper BARON
17 - #905 Mateusz KIJOWSKI
Сравни время кругов с
1 - #121 Maksymilian PAWEŁCZAK
2 - #993 Igor TESKE
4 - #552 Jeremiasz WOJCIECHOWSKI
5 - #489 Bartosz DEREK
6 - #98 Maksymilian PALMOWSKI
7 - #599 Bartosz BAMBECKI
8 - #270 Hubert GRABOWSKI
9 - #500 Michał BURZYŃSKI
10 - #247 Tomasz RACZEK
11 - #56 Kornel FRYC
12 - #515 Zuzia LEWANDOWSKA
13 - #110 Antonina ROGALSKA
14 - #20 Stanisław BRYŁA
15 - #529 Adrian KOZŁOWSKI
16 - #303 Kacper BARON
17 - #905 Mateusz KIJOWSKI
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Maksymilian PAWEŁCZAK
1:02.635
11:01:22.064
1
1:10.435
51.1
2:13.070
11:02:32.499
-16.444
1:26.879
2
1:10.396
51.1
3:23.466
11:03:42.895
+1.180
1:09.216
3
1:09.011
52.2
4:32.477
11:04:51.906
+0.623
1:08.388
4
1:10.746
50.9
5:43.223
11:06:02.652
+3.821
1:06.925
5
1:11.876
50.1
6:55.099
11:07:14.528
+4.566
1:07.310
6
1:10.160
51.3
8:05.259
11:08:24.688
+2.869
1:07.291
7
1:10.198
51.3
9:15.457
11:09:34.886
-17.311
1:27.509
8
1:09.457
51.8
10:24.914
11:10:44.343
+2.037
1:07.420
9
1:10.339
51.2
11:35.253
11:11:54.682
+2.553
1:07.786
10
1:09.236
52.0
12:44.489
11:13:03.918
-13.232
1:22.468
11
1:09.927
51.5
13:54.416
11:14:13.845
+1.333
1:08.594
12
1:09.328
51.9
15:03.744
11:15:23.173
-2.626
1:11.954