125 cc - 1st Race

2005 | Motocross | Polish Championship

Indywidualne Mistrzostwa Polski XII Runda - Oborniki, 28 August 2005
Marek Kowalczuk
Waldemar Iracki
Grzegorz Ostrowski
PlatzNummerFahrerClubMarkeSponsorRundenGesamtzeitDifferencePunkte

1

8

Maciej Zdunek

AMK Człuchów

Yamaha

PRIME FOOD HN

16

30:31.635

25

2

5

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

16

31:08.044

+36.409

22

3

1

Łukasz Wysocki

KM Wisła Chełmno

Yamaha

16

31:09.046

+37.411

20

4

75

Marek Przybysz

AP Głogów

Suzuki

16

31:33.149

+1:01.514

18

5

72

Jacek Lonka

AP Głogów

Honda

16

31:44.358

+1:12.723

16

6

21

Mateusz Ognisty

LKS Jastrząb Lipno

Yamaha

16

31:54.834

+1:23.199

15

7

3

Mateusz Wojciechowski

GAMK Gdańsk

Yamaha

16

32:14.430

+1:42.795

14

8

111

Aleksander Sazanovets

Białoruś

Honda

16

32:27.645

+1:56.010

13

9

4

Karol Kędzierski

AP Warszawa

Yamaha

15

30:40.319

+1 laps

12

10

11

Fabian Szymański

TNT Łomianki

Suzuki

15

30:45.304

+1 laps

11

11

10

Paweł Szturomski

AP Głogów

Yamaha

15

30:55.978

+1 laps

10

12

7

Tomasz KaĽmierczak

GAMK Gdańsk

Yamaha

15

31:00.798

+1 laps

9

13

71

Filip Łubisz

GAMK Gdańsk

Kawasaki

15

31:09.426

+1 laps

8

14

29

Marcin Hallmann

GAMK Gdańsk

Yamaha

15

31:17.361

+1 laps

7

15

17

Jakub Majchrzak

AP Głogów

Yamaha

15

31:24.698

+1 laps

6

16

52

Łukasz Bembenik

AMK Człuchów

KTM

15

31:28.582

+1 laps

5

17

19

Arkadiusz Mańk

TNT Łomianki

Yamaha

15

31:56.443

+1 laps

4

18

20

Mirosław Szychulski

GAMK Gdańsk

KTM

15

31:59.373

+1 laps

3

19

92

Karol Różański

MK Unia Poznań

Yamaha

15

32:35.564

+1 laps

2

20

63

Marcin Krakowski

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

15

32:39.650

+1 laps

1

21

53

Łukasz Jaromin

WKM Wschowa

14

30:52.156

+2 laps

22

66

Andrzej Gliszczyński

WKM Więcbork

14

31:07.266

+2 laps

23

14

Paweł Nowicki

KM Wisła Chełmno

Suzuki

14

31:17.682

+2 laps

24

41

Tomasz Zdrojewski

KM Wisła Chełmno

Yamaha

14

31:31.194

+2 laps

25

82

Dario Marco Sarti

AP Warszawa

Yamaha

14

31:36.402

+2 laps

26

135

Kamil Joć

Cross Lublin

Honda

13

30:35.583

+3 laps

27

91

Tomasz Jusiak

Cross Lublin

13

32:18.949

+3 laps

DNC

13

Dariusz Przybysz

AP Głogów

Yamaha

4

32:58.288

+12 laps

DNF

102

Adrian Słomczewski

TNT Łomianki

Yamaha

8

19:42.931

+8 laps

DNF

34

Maciej Dróbka

MKO Oborniki

Honda

7

14:37.174

+9 laps

DNF

26

Marcin Lubiński

GAMK Gdańsk

KTM

3

7:49.146

+13 laps

DNS

31

Janusz Bukszyński

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

DNS

48

Mateusz Bembenik

AMK Człuchów

DNS

80

Tomasz Zych

Cross Lublin

Husqvarna

DNS

27

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha