https://wyniki.motoresults.pl/en/2024/Karting/WSDiM
Live!
Season 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
World Championship
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Szczecin Regional Championship
Lubuskie Championship
Bydgoszcz Regional Championship
German Championship
Land's Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
LIQUI MOLY CUP
Other
Rally
Rally
Moto Rally
SuperEnduro
SuperEnduro
Other
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Moto Silesia Championship
Time Attack
European Scooter Challenge
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship SM
Polish Championship OffRoad
Polish Cup SM
Polish Cup OffRoad
Open Polish Cup SM
GP Wielkopolski
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Czech Championship
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Polish Championship
Rally
Rally
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Other
Cars
Cars
SPEED Games
International Student Competition
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Other
Rowery
MTB Enduro
MTB Enduro
MTB Cup
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Baby ROK - 4th Race
2024 | Karting
|
Children and Youth Competition
I Runda
-
Bydgoszcz
, 20 - 21 April 2024
Piotr Mika
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Results
Decisions
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #22 Lena SZYFTER
2 - #27 Filip STEC
3 - #1 Beniamin WÓJCIK
4 - #44 Antoni CZERNIAK
5 - #17 Maximilian SAFARZYŃSKI
6 - #19 Igor KNAST
7 - #13 Henryk DOMŻAŁA
8 - #36 Ernest MOLENDA
9 - #57 Leo SAWICKI
10 - #53 Piotr BŁOTNY
11 - #12 Leo GIERULA
12 - #14 Franciszek CIESIÓŁKA
DQ - #8 Grygorii MAZURKO
Compare laptimes with
1 - #22 Lena SZYFTER
3 - #1 Beniamin WÓJCIK
4 - #44 Antoni CZERNIAK
5 - #17 Maximilian SAFARZYŃSKI
6 - #19 Igor KNAST
7 - #13 Henryk DOMŻAŁA
8 - #36 Ernest MOLENDA
9 - #57 Leo SAWICKI
10 - #53 Piotr BŁOTNY
11 - #12 Leo GIERULA
12 - #14 Franciszek CIESIÓŁKA
DQ - #8 Grygorii MAZURKO
Lap
Laptime
Speed [km/h]
Elapsed time
Time of the day
Gap
Lena SZYFTER
2.156
14:14:43.288
1
54.305
67.4
56.461
14:15:37.593
+0.156
54.149
2
52.447
69.8
1:48.908
14:16:30.040
+0.066
52.381
3
52.390
69.9
2:41.298
14:17:22.430
+0.237
52.153
4
52.306
70.0
3:33.604
14:18:14.736
+0.213
52.093
5
51.799
70.7
4:25.403
14:19:06.535
-0.293
52.092
6
51.861
70.6
5:17.264
14:19:58.396
+0.110
51.751
7
52.086
70.3
6:09.350
14:20:50.482
+0.424
51.662
8
52.604
69.6
7:01.954
14:21:43.086
+0.852
51.752
9
52.276
70.0
7:54.230
14:22:35.362
+0.631
51.645
10
52.232
70.1
8:46.462
14:23:27.594
+0.622
51.610
11
52.027
70.4
9:38.489
14:24:19.621
+0.570
51.457